אפליקציית שיתוף התמונות Mobli מתעדכנת ומאפשרת הזרמת שידורים חיים

640px-Mobli_logo

אפליקציית שיתוף התמונות הישראלית Mobli שזכתה בעבר להמון תשומת לב בזכות משקיעים מפורסמים וקמפיינים יצירתיים, מודיעה כעת על שחוררה של Mobli 4.0 – גרסה חדשה של האפליקציה הפופולארית, זו תכלול מעתה אפשרות להזרים וידאו בשידור חי ישירות מהאפליקציה לכל קהל העוקבים של המשתמש.

במסיבת עיתונאים שקיימה היום Mobli בתל-אביב, חשפה החברה את השירות החדש ואת אופן השימוש בו. בעדכון החדש שיהיה זמין החל מהיום, לצד שיתוף התמונות והסרטונים, יוכלו המשתמשים גם להזרים בשידור חי כל מה שקורה בסביבתם ולהזמין את חבריהם לצפות בשידור. ב-Mobli פיתחו אלגוריתמים מתקדמים המתחשבים באיכות השידור ובמצלמת המכשיר במטרה להבטיח לקהל את חווית הצפייה הטובה ביותר.

Mobli-Founder

Mobli חרטה על דגלה את השאיפה לאפשר לאנשים מכל העולם להיחשף לתכנים שאנשים אחרים יוצרים ודאגה ליישם את הגישה הזו גם בשידורים החיים. ברגע שתצפו בשידור חי תוכלו להודיע לכל העוקבים שלכם על כך ולהגדיל את קהל הצופים. מלבד זאת, באופן דומה לנעשה היום בסוגי המדיה השונים, תוכלו להיות "מנויים" למקומות ספציפיים, כך שאם למשל תתקיים הופעה מעניינת בפארק הירקון – תוכו לקבל על כך התראה גם כן.

דברים שרואים מפה רואים גם משם

כדי לקדם את שירות הזרמת הוידאו החדש, יצאה Mobli בקמפיין בו היא מזמינה את בעלי האפליקציה לצלם תמונות וסרטוני וידאו עם התיוג #mobliTimesS ואלו יופיעו בהמשך השבוע הבא בכיכר טיימס בני-יורק. בנוסף למשתמשים הרגילים, גם ג'ניפר לופז תככב בקמפיין ולצידה עוד מגוון רחב של מפורסמים מרחבי העולם.

לקינוח, צויין כי שידורי הוידאו של Mobli צפויים לקבל בעתיד הלא רחוק עוד מגוון רחב של תוספות ויכולות חדשות, כמו למשל מנגנון תשלום עבור יוצרי התכנים. כמו כן, נכון לעכשיו ניתן לצפות בשירותי הוידאו רק מתוך האפליקציה עצמה ובעתיד יישקלו שיתופי פעולה שיאפשרו למשתמשים לשדר לפלטפורמות נוספות.

להורדת האפליקציה למכשירים מבוססי אנדרואיד – לחצו כאן

להורדת האפליקציה למכשירים מבוססי iOS  לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות