האפליצקיה שמאפשרת לשרוק כדי לצלם: הכירו את Whistle Camera

whistle_camera_help1

בוא נודה באמת – אנחנו מצלמים הכל. למרבה הצער ישנן לפעמים סיטואציות בהן קשה לנו לצלם ולהחזיק את המכשיר בתנוחה המתאימה ובו בזמן לנוע באקרובטיות מדהימה על מנת ללחוץ על כפתור הצילום. בדיוק לשם כך פותחה האפליקציה Whistle Camera אשר תאפשר צילום תמונות באמצעות שריקה בלבד.

לאחר הורדת האפליקציה יתגלה ממשק פשוט למדי, אך גולת הכותרת באפליקציה היא אפשרות לכידת התמונה על-ידי שריקה. בכדי לצלם תמונות סלפי מעולות, או בכדי להיות חלק מתמונה קבוצתית, תוכלו להגדיר שעון עצר שיופעל רק אחרי שתשרקו. כך יתאפשר לכם להתארגן לפני צילום התמונה.

YouTube Preview Image

מבדיקה שנעשתה, האפליקציה אכן עובדת בצורה מעולה ובכל פעם ששרקנו המצלמה צילמה ללא בעיה – גם אם היינו רחוקים מהמכשיר. בתפריט ההגדרות תוכלו לכוון את רמת הרגישות של קליטת השריקה ובכך להתאימה לסיטואציה בה אתם נמצאים. בנוסף לכך, תוכלו לשנות דרך חלון ההגדרות את רזולוציית הצילום, את המקום בו נשמרות התמונות ואף לשנות את שפת הממשק (עברית נתמכת). האפליקציה מציעה גם ממשק עריכת תמונות מרשים הכולל מספר לא מבוטל של אפשרויות שינוי תמונה ואפקטים שונים.

האפליקציה פותחה על ידי חברה ישראלית בשם DreamBit שהוקמה בשנת 2014 על ידי שלושה מהנדסי תוכנה ומחשבים. על אף גילה הצעיר, פותחו בחברה כמות לא מבוטלת של אפליקציות והיא מציעה גם אפליקציה המאפשרת לכם לענות לשיחות באמצעות שריקה.

להורדת האפליקציה למכשירי אנדרואיד – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות