הכירו את Sunrise – אפליקציית לוח שנה עם גרסת דפדפן

sunriseחנות האפליקציות מלאה ביישומים המציעים להחליף את אפליקציית לוח השנה המובנית של מערכת ההפעלה, אך למרות השפע – רק מעטים מהם מסוגלים לספק מענה ראוי. אל הרשימה המצומצמת הזו הצטרפה לאחרונה אפליקציית Sunrise שבהחלט יודעת את העבודה ואף מצליחה להביא ערך מוסף בדמותו של אתר אינטרנט תואם.

Sunrise תציע כל מה שאפליקציית לוח שנה אחרת מאפשרת – תצוגת אג'נדה, תצוגה חודשית, הוספת פגישה, שליחת הודעות דוא”ל למשתתפי הפגישות ועוד. השוני של Sunrise לעומת המתחרות מתבטא בעיצוב מינימליסטי ונעים לעין שמעניק חווית שימוש רגועה ונינוחה. התפריטים והכרטיסיות אשר מייצגות את הרישומים מסודרים כהלכה, כך שלא תפספסו דבר.

בחלקו העליון של המסך הראשי ישנה תצוגה של השבועיים הקרובים ומתחתיה סדר היום מחולק לפי אירועים. תוספת נחמדה היא שבכל חלק שונה ביום תוצג תחזית מזג האוויר לאותו הזמן, כך שניתן יהיה להתחשב גם בנתון זה בטרם קביעת פגישות. לקינוח, Sunrise מאפשרת לנהל בצורה נוחה את ההזמנות שקיבלתם לאירועים דרך פייסבוק וג’ימייל, מה שיעשה לא מעט סדר בלו"ז.

YouTube Preview Image

מלבד אפליקציית מובייל מעולה, מציעה Sunrise גם גרסה מותאמת לדפדפן, זו תאפשר לסנכרן ולנהל את האירועים דרך המחשב. גם כאן מאופיין השירות בעיצוב מעולה, תוך שניתן לעבור בין מצבי תצוגה שונים ולשתף לוחות שנה בהתאם לצורך. מי שמאס בלוח השנה האנמי של גוגל ומחפש להכניס קצת צבע ללוח השנה שלו במחשב, אין ספק ש-Sunrise תעשה את העבודה בצורה נאמנה.

להורדת האפליקציה לאנדרואיד – לחצו כאן

להורדת האפליקציה ל-iOS – לחצו כאן

לגרסת הדפדפן – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות