דיווח: HTC W8 יושק ברבעון השלישי עם רמקולים בטכנולוגיית BoomSound

HTC-8X-topהדלפה חוזרת, והפעם ממקור אמין ביותר: HTC W8, המקביל של מכשיר הדגל One M8 בעולם האריחים של מיקרוסופט, יכלול פיצ’רים מוכרים כמו רמקולים סטריאופוניים בטכנולוגיית BoomSound ומערך מצלמה כפול. הפרטים על הקאמבק של היצרנית הטיוואנית לשוק ה-Windows Phone לאחר כשלונו של מכשיר ה-8X מגיעים, איך לא, מהמדליף הנודע [email protected].

לאור הפרטים החדשים, המזכירים מאד את אלו עליהם דיווחו מקורות אחרים בעבר, נראה כי עלינו לצפות למכשיר דומה מאוד ל-One M8, הן מבחינת המפרט הטכני והן מבחינת העיצוב. למעשה, המדליף טוען כי המכשיר יתבסס דווקא על HTC A9 שגם לגביו נפוצו שמועות באחרונה, אם כי הפרטים אודותיו מעטים.

לטענת המדליף, HTC תשתמש ביתרונותיה הבולטים בכדי להוות תחרות לנוקיה. אנו מדברים כמובן על מאפייניו הבולטים של One M8 כמו מערך הצילום Duo Camera המאפשר שינוי פוקוס לאחר הצילום והחלת אפקטים בתלת מימד, כמו גם על טכנולוגיית BoomSound המעניקה למכשיר צלילים חזקים ואיכותיים. אם פיצ’ר זה אכן יופיע ב-W8, סביר להניח שיתלוו אליו רמקולים סטריאופוניים מלפנים.

עם זאת, ניאלץ להטיל ספק בכך שהמכשיר יגיע במבנה מתכתי כמו שהחברה כל-כך אוהבת. שימוש במתכת מהווה הוצאה גדולה, ואנחנו עדיין לא בטוחים בכך ש-HTC תהיה מוכנה להשקיע משאבים גדולים בשוק שהיא עדיין בוחנת. כמו כן עולה שאלה בנוגע לחיישן המצלמה הראשי: האם יגיע ברזולוציה נמוכה ועם טכנולוגיית UltraPixel, או שגם כאן (בדומה ל-One E8) ייעשה ויתור מסוים.

על פי המדליף, ההשקה תתבצע במהלך הרבעון השלישי של השנה.

(מקור – [email protected])

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים