-פרסומת-

תמונות מודלפות: כמה דומה Samsung Galaxy S6 לאייפון 6 של אפל?

| יום רביעי, 4 בפברואר 2015, 19:33 | סלולר

דיווח מדרום קוריאה עורר סערה הבוקר עם ציטוט מבכיר בחברה המספקת חלקים לסמארטפון הדגל הבא של סמסונג, Galaxy S6. לטענת הבכיר: “Galaxy S6 יוכרז בשתי גרסאות – אחת שטוחה והשנייה עם מסכים מעוגלים. הוא יהיה בנוי ממתכת, מה שיהפוך אותו דומה מאוד לדגם (האייפון) האחרון של אפל“. התמונות לא איחרו לבוא וכעת יש לנו סט שלם של צילומים המציגים את גוף המכשיר, לכאורה, והוא אכן מאוד (אבל מאוד) דומה ל-iPhone 6.

זה לא סוד שסמסונג החלה את דרכה של סדרת ה-Galaxy S עם מכשירים שלוקחים השראה רבה מדגמיה של אפל ברמת העיצוב החיצוני וממשק המשתמש. אחרי יריבות עזה וסכסוכים רבים שהגיעו לבתי המשפט, לא חשבנו שסמסונג תחזור לקבל השראה מאפל. אם התמונות אכן מציגות את סמארטפון הדגל של החברה, כנראה שנחזור במהרה לסקר את המאבקים המשפטיים בין שתי החברות.

לפי הדיווח והתמונות, נראה שה-Galaxy S6 מאמץ את הצורה של ה-iPhone 6, לפחות בהיקפו. המסגרת המתכתית דומה מאוד לזו של האייפון 6 עם גריל רמקול בתחתית וחיבור MicroUSB בצורת חיבור ה-Lightning של אפל – מדובר ככל הנראה בחיבור MicroUSB החדש התומך בחיבור דו-צדדי. אפילו החיתוכים במסגרת, המאפשרים קליטה של האנטנות, נראים וממוקמים בצורה דומה לאלו של האייפון. בצידו של המכשיר ניתן לזהות חריץ לכרטיס הסים, מה שמעיד על אפשרות ש-Galaxy S6 יהיה בעל גוף Unibody וללא סוללה נשלפת. לפי השמועות, החזית וגב המכשיר יהיו עשויים זכוכית, מה שתומך בסוגיית הסוללה.

בשלב זה אתם בטח מפקפקים באמינות התמונות, וכך גם אנחנו, אבל ישנה הוכחה אחת שכן גורמת לנו להאמין לדברים: חיתוכי המצלמה והפלאש שבגב המכשיר. ניתן לזהות בבירור את החיתוך לאלמנט המצלמה המרובע של סמסונג, כאשר הפלאש וחיישן הדופק עברו לצדו השמאלי.

התמונות מגיעות ממקור לא מזוהה של אתר NoWhereElse הצרפתי שאנחנו נוטים לקבל את הדלפותיו עם מידת אמינות די גבוהה. סמארטפון הדגל Samsung Galaxy S6 צפוי להיחשף בתערוכת MWC 2015 ב-1 במרץ.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
אוהד צדוק
ohad@gadgety.co.il
ייסד את אתר גאדג'טי בסוף 2008 לאחר הארה שעבר בארה”ב, בעל תואר ראשון במדעי המחשב וחסר סבלנות לנסות כל טכנולוגיה חדשה שיוצאת. פיתח את אפליקציית גאדג’טי לאנדרואיד ומעורב בהקמת סטארטאפים בעבר ובהווה.
סלולרי: Google Nexus 5 | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות