אודותינו

מה זה Gadgety?

פעם, ממש מזמן אבל, כשלאייפון עדיין קראו אייפון, בלי מספר, הייתה ההרגשה שצריך מישהו שידבר על זה עם הלהט שכולנו מרגישים כשפותחים קופסה של משהו חדש. אבל מה? לא היה ממש איפה לקרוא על זה בעברית, אז גאדג’טי.

התחלנו ב-2008 פשוט כי אהבנו לכתוב, אהבנו טכנולוגיה ואהבנו לדבר עם זה על אנשים, ומאז גדלנו, הרחבנו את תחומי העניין כדי שכולם יוכלו למצוא חדשות על טכנולוגיה, כדי לנסות ולהעביר את מה שחברות גדולות חושפות באירועים בישראל וברחבי העולם שלא כולם יכולים להיכנס אליהם, ולכתוב סקירות על מוצרים כמו טלפונים, מחשבים ניידים, מערכות הפעלה, אוזניות, טלוויזיה, סרטים ועוד.

את גאדג’טי בנינו על בסיס פשוט מאוד של תוכן אותו אנחנו היינו רוצים לקרוא בעצמנו, משהו נגיש, פשוט, עם קמצוץ של הצד הטכני שאנחנו אוהבים, אבל בלי לנבור יותר מידי, ובעיקר עם הרבה הקשבה לקהילה שלנו, שזמינה אגב בטלגרם.

לכל שאלה, טענה, ביקורת, הצעה, רעיון ואף מילה טובה פה ושם או לכל טיפ או עדכון טכנולוגי שברצונכם לשתף, צרו עמנו קשר בעמוד היעודי באתר.

בברכת קריאה מהנה, צוות גאדג’טי.

תנאי השימוש באתר

תנאי שימוש ומדיניות פרטיות לאתר “גאדג’טי” (Gadgety.co.il)

ברוכים הבאים לגאדג’טי, אתר תוכן המספק עדכונים, סקירות, ובקורות בנושאי טכנולוגיה וגאדג’טים (להלן: “האתר” או “גאדג’טי”), שבבעלות חברת אתוס מדיה בע”מ, ח.פ. 514926518, מרחוב דוד שמעוני 6, הרצליה.

 1. האמור להלן מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחיות בלבד ומתייחס לשני המינים כאחד.
 2. תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות (להלן: “התנאים”) נועדו על מנת לקבוע את היחסים בין גאדג’טי לבין המשתמשים בו, והם מהווים הסכם משפטי מחייב בינך לבין האתר.
 3. בכפוף לכך שתציית לתנאי הסכם זה, ניתן לך בזאת רישיון שימוש מוגבל, עבור עצמך בלבד, בשירותי האתר.
 4. במידה שאינך מסכים לאמור בתנאים אלה, אף אם באופן חלקי בלבד, עליך לחדול באופן מיידי מכל שימוש באתר.
 5. בכל מקום בהסכם זה בו ישנה הגבלת אחריות של האתר כלפי המשתמשים בו, יש לראות בהגבלת אחריות זו כחלה גם על עובדי האתר, נציגיו וכל הפועלים מטעמו.
 6. האתר יהא רשאי לשנות את התנאים מעת לעת, לפי שיקול דעתו הבלעדי, כאשר שינוי התנאים יחייב את המשתמשים מרגע פרסומם באתר.
 7. מובהר בזאת שהאתר אינו אחראי בשום צורה לנזקים ישירים או עקיפים שעלולים להיגרם לך כתוצאה משימוש באתר; כך, למשל, הסקירות הטכנולוגיות המופיעות באתר מהוות המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהן. האחריות לקניית מכשיר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד.
 8. כל המידע המופיע האתר, לרבות מידע טכני, מחירים, הנחות ומבצעים, נכון למועד הפרסום באתר בלבד, אלא אם צוין אחרת באופן מפורש.
 9. קיימת באתר אפשרות, למי שמעוניין בכך, לשתף מידע מתוכו באמצעות רשתות חברתיות כגון פייסבוק וטוויטר. ברור לך כי גאדג’טי אינו קשור לרשתות חברתיות כלשהן, וכי כל שהוא מציע לעניין זה הוא האפשרות של פעולת שיתוף התוכן מהאתר ותו לא. אשר על כן, האתר לא ישא באחריות כלשהי בגין נזק שעלול להיגרם מהשיתוף, ככל שיגרם.
 10. ישנה אפשרות להרשמה לעלון חדשות (להלן: “ניוזלטר”), בנוגע לעדכונים באתר. כמו כן, האתר מציע מדי פעם מבצעים ושיתופי פעולה מסחריים עם גופים שונים (“מבצעי מכירות”). האתר ובעליו אינם אחראיים לפעילות גופים מסחריים אלו, לשירות הלקוחות שלהם, או לטיב המוצרים שלהם, וכן למידע ו\או לטיב המידע המפורסם באתרי האינטרנט שלהם ולכל נזק ישיר או עקיף אשר ייגרם למשתמש כתוצאה מביקור באתרים אלו.
 11. הרשמה לניוזלטר ו/או למבצעי המכירות מהווה אישור לאתר, או מי מטעמו, לשלוח הצעות פרסומיות מסחריות בדוא”ל, ב-sms, בטלפון, ברשתות חברתיות, ובכל דרך המצויינת בסעיף 30א’ לחוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב – 1982 (להלן: “החוק”).
 12. דין אישור תנאים אלה, כדין מתן הסכמה כאמור בסעיף 30א לחוק; דהיינו, הנך מסכים למשלוח דיוור ו/או אס.אם.אסים על ידי האתר, לרבות הודעות שיווקיות. אם אינך מעוניין במשלוח דברי פרסום אנא שלח הודעה בעניין לאתר, בכתובת הדוא”ל: webmaster@gadgety.co.il.
 13. מובהר לך בזאת שחלק מהמידע המופיע באתר מתבסס ו/או מפנה לתכנים של צדדים שלישיים, וכי גאדג’טי אינו מתחייב לבצע פיקוח או בקרה כלשהם על מידע זה.
 14. בנוסף, ידוע לך שחלק מהתכנים המופיעים באתר הם תכנים מסחריים-שיווקיים הממומנים על ידי צדדים שלישיים, שאין האתר אחראי לנכונות האמור בהם; האחריות לגבי תכנים אלה היא באופן בלעדי של הגורם המממן את אותם התכנים.
 15. כמו כן, באתר עשויות להופיע פרסומות שמקורן בחברות ו/או עסקים שאינם בבעלות ו/או באחריות בעל האתר. אין לאתוס מדיה כל אחריות בנוגע לתוכן פרסומות אלו. אם נתקלתם בפרסומת פוגענית ו/או פרסומת אשר מפרה את החוק, אנא פנו אל אתוס מדיה בכתובת הדוא”ל: webmaster@gadgety.co.il בבקשה להסרת הפרסומת.
 16. השירות באתר ניתן על בסיס AS-IS וללא כל אחריות. ידוע לך כי השירות עשוי להיות לא זמין, לא פעיל, לא מתפקד או פגום וכי לא ישא באחריות כלשהי, ישירה או עקיפה, בגין האמור בסעיף זה.
 17. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות תשנ”ח-1998 והמלצות התקן הישראלי (ת”י 5568), אתר גאדג’טי הונגש ברמה AA כפי שזו הוגדרה בתקן הבינלאומי WCAG 2.0 – להצהרת הנגישות.
 18. ייתכן שהאתר ישתמש בקבצי “עוגיה” (cookies). זאת, על מנת לזהות את המכשיר ממנו אתה גולש, לאסוף נתונים סטטיסטיים על השימוש שלך באתר, ולשפר את חווית השימוש שלך.
 19. כמו כן, ייתכן שיוצבו באתר קבצי עוגיה על ידי צדדים שלישיים, אשר יציבו פרסומות באתר; השימוש בקבצים אלה יהיה כפוף לתנאי השימוש של אותם מפרסמים, ולא של גאדג’טי, אשר מהווה פלטפורמה להצבת פרסומות אלה בלבד.
 20. כמו כן, לצורך איסוף נתונים סטטיסטיים ייתכן כי תבצע אתוס מדיה שימוש בשירותים של חברות צד-שלישי כגון Google Analytics, אשר להן מדיניות פרטיות שונה ממדיניות אתר גאדג’טי. המבקר באתר גאדג’טי נדרש לעיין מעת לעת במדיניות הפרטיות של חברות אלו על מנת לאשר את הסכמתו להן.
 21. מובהר בזאת כי חברת אתוס מדיה בע”מ תהא רשאית להמחות זכויותיה וחובותיה באתר בכל עת, ועל פי בחירתה הבלעדית.
 22. מובא לידיעתך שאין בסימני המסחר של החברות המסחריות, אשר מופיעים באתר, במידה שמופיעים, כדי להעיד על זיקה כלשהי בין האתר לבין בעלי הסימן.
 23. כל הזכויות למפורסם באתר, לרבות על ידי המשתמשים בו, הן של האתר, למעט אם נאמר בפירוש אחרת, והן מוגנות על-פי כל דין; זאת, לרבות חשבונות, כותרות, קוד מחשב, נושא, אובייקטים, תווים, שמות, סיפורים, דיאלוגים, משפטי מפתח, מיקומים, רעיונות, מצגים אמנותיים, אנימציות, צלילים, יצירות מוסיקליות, אפקטים של תמונה ושמע, שיטות תפעול, רשימות לקוחות, פילוח שוק, רשימות משתמשים, גרפיקה, מידע שסופק על-ידי המשתמשים, ממשק משתמש וכדומה.
 24. כל העתקה, צילום, תרגום, אחסון במאגר מידע, שידור או קליטה בכל דרך אחרת, בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי, מכני או בכל אמצעי אחר, שימוש מסחרי אינו מורשה, כולו או מקצתו, ו/או יצירת יצירה נגזרת מן התכנים אסורים בהחלט, ומהווים, בין היתר, עבירה פלילית, עוולה אזרחית וחוזית. ככל שהנך חפץ בשימוש כלשהו כאמור לעיל, עליך לקבל את הסכמת הנהלת האתר בכתב.
 25. חל איסור מוחלט לבצע באתר כל סריקה ו/או פעילות רובוטית באתר ו/או להטיל על שרתיו עומס בלתי סביר ו/או להטריד את המשתמשים האחרים בו, לרבות בכתיבת תגובות באתר.
 26. גאדג’טי עושה ככל שביכולתו על מנת לאבטח ולגבות את המידע שנמצא באתר, ומשתמש לצורך כך בטכנולוגיות העדכניות והחדישות ביותר. עם זאת, הוא אינו יכול להבטיח באופן מוחלט כי מערכי ההגנה שלו יעמדו בפני כל התקפה בלתי חוקית או בפני כל תקלה טכנית. באישורך הסכם זה, אתה מצהיר כי הנך מודע לסיכונים אלה, החלים גם לגבי המידע האישי שמסרת לאתר.
 27. הנך מצהיר ומסכים כי המידע שהנך מעלה או מפרסם באתר, בתור מגיב או בתור כותב אורח, אינו סודי, וכי האתר רשאי להשתמש בכל מידע שסופק על ידך, או נאסף בעת שימושך בו, לצרכים שיווקיים ו/או מסחריים, לרבות לצורך הקמת מועדון לקוחות או צרכנות, ניתוח ופילוח נתונים ושיווק ישיר.
 28. האתר אינו אחראי לתכנים שמעלים המשתמשים בו, הן בתור מגיבים והן בתור כותבים אורחים, אולם מובהר לך בזאת שהאתר רשאי, על פי שיקול דעתו הבלעדית, להחליט האם לפרסם או למחוק תכנים אשר כתבת, ולא תהיה לך כל תלונה לאתר בקשר לעניין זה.
 29. אתה מצהיר בזאת כי לא תפרסם, בתור מגיב או בתור כותב אורח, תכנים כלשהם למטרות מסחריות.
 30. האתר יבצע מעת לעת, בהתאם לשיקול דעתו בלעדי, ו/או בהתאם לתלונות שיקבל מהמשתמשים הנוספים בו, בדיקות לגבי פרסומים של משתמשים באתר; באם ימצא האתר כי הפרת את התנאים, הוא יהיה רשאי לנהוג בך על פי שיקול דעתו הבלעדי, לרבות חסימתך לצמיתות מהאתר ונקיטה בהליכים משפטיים כנגדך.
 31. באם נתקלת בתוכן הפוגע בך או בזכויותיך, או המהווה הפרה של הדין, פנה אלינו בכתובת הדוא”ל: abuse@gadgety.co.il, ונדאג להסירו, במידה שנמצא את הדבר מוצדק, לאחר עריכת בירור בנושא.
 32. האתר עומד בדרישות החוק, ועל כן יעביר כל מידע עליך אשר נמצא בידיו, באם ידרש ממנו לו לעשות כן, על פי אחת מרשויותיה המדינה.
 33. הנך מתחייב לשפות את האתר או כל צד שלישי בגין נזקים שיגרמו להם כתוצאה משימושך באתר בניגוד לתנאים ו/או בניגוד לכל דין.
 34. הדין החל על הסכם זה הוא הדין הישראלי, וכל מחלוקת הנוגעת לו או לשימוש באתר, תידון בבית המשפט המוסמך לכך במחוז תל אביב בלבד.
 35. כל הודעה לאתר ו/או המצאת מסמכים משפטיים אליו, יחשבו כאילו נמסרו אך ורק בתוך 7 ימי עסקים מעת משלוחם בדואר רשום עם אישור מסירה לכתובת המופיעה במבוא להסכם זה ובדוא”ל webmaster@gadgety.co.il.
 36. משלוח מסמכים בדואר רשום אל כתובת הדוא”ל ו/או כתובת הגולש שסופקה לאתר, ככל שסופקה, תהווה המצאה כדין בתוך 14 ימי עסקים, אף ללא אישור מסירה. הדבקה על דלת הכניסה למען שניתן כאמור, אף אם הנמען אינו מתגורר באופן קבע בכתובת זו, תהווה המצאה כדין.
השוואת מפרטים