השקה: Rise of the Tomb Raider – לארה קרופט חוזרת

Rise of the Tomb Raider, המשחק החדש בכיכובה של לארה קרופט (Lara Croft), יצא ביום ג’ האחרון בארצות הברית ויגיע לישראל ביום שישי הקרוב, ה-13 בנובמבר. המשחק מופץ על ידי Square Enix ופותח על ידי Crystal Dynamics, שפיתחו גם את המשחק הקודם, Tomb Raider משנת 2013.

מדובר בהמשך ישיר למשחק מ-2013, שהיווה Reboot מוחלט לסדרה וניסה לבנות ללארה דימוי אחר, אנושי ומורכב יותר. המשחק זכה לקהל מעריצים נאמן ורחב על אף הביקורות אודות הדיסוננס בין הסיפור הטראומטי של לארה לבין כמות האנשים שהיא הורגת במשחק ללא קושי.

המשחק החדש מבטיח לאתגר את לארה עם לא פחות קשיים ואלימות משובחת. בשלב זה, הכותר הינו אקסלוסיבי ל-Xbox, עם גרסה שתצא ל-Xbox One ול-Xbox 360. גרסה למחשב האישי צפויה לצאת ברבעון הראשון של 2016, ואילו גרסת ה-PS4 צפויה לצאת לקראת סוף השנה הבאה. לא נמסרו פרטים על יציאת המשחק ל-PS3.

rise of the tomb raider screen

אלו שיירכשו את המשחק ויגיעו לסיום במהרה, יכולים להיות רגועים. בכנס Gamescom 2015  חשפה המפיצה Square Enix “בטעות” שמשחק שלישי בסדרה כבר בפיתוח, כך שיש עוד הרבה למה לצפות.

לאלו שמתגעגעים ללארה של פעם, Crystal Dynamics מספקת סדרה נפרדת של משחקים, תחת השם Lara Croft. משחקי Lara Croft הם משחקי הרפתקאות ופאזלים איזומטריים, רובם משחקי Co-Op, שמתמקדים בסגנון משחק שונה אך מציגים את לארה עם האופי (והמראה) המוכרים לנו משנות ה-90 (עם קצת יותר פוליגונים).

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות