-פרסומת-

אפליקציית Meucci הישראלית תאפשר לכם לבצע שיחות קבוצתיות מרובות משתתפים בחינם

חברת הסטארטאפ הישראלית Meucci פיתחה אפליקציית שיחות עבור מערכות ההפעלה iOS ואנדרואיד המאפשרת למשתמשיה לבצע שיחות קבוצתיות על-גבי רשת הסלולר (GSM) בחינם. האפליקציה מאפשרת ליצור שיח קולי קבוצתי בין כמות בלתי מוגבלת של משתתפים מכל מקום בעולם ולכל מקום בעולם, זאת ללא ירידה באיכות השיחה וללא צורך שכל המשתתפים בשיחה ישתמשו באפליקציה.

דרך האפליקציה של החברה ניתן להוציא שיחות רגילות לכל מקום בעולם בעלות של שיחה רגילה, ולהינות משיחות VoIP גם ללא צורך בחיבור לרשת אלחוטית (WiFi). האפליקציה תדע לנתב את השיחות כך שכל שיחה יוצאת תיראה כמו שיחה מקומית, ומכאן שלא תהיה עלות נוספת מצד המשתמשים פרט לעלות זו. למעשה, מקביל הדבר לשימוש בכרטיס סים (SIM) מקומי בכל מדינה בעולם. נדגיש כי האפליקציה לא מחליפה את הצורך בחבילות תקשורת או כרטיס סים מקומי בחו”ל.

לצד אפשרויות השיחות הקבוצתיות, ניתן להשתמש באפליקציה גם לשם שליחת הודעות טקסט למשתמשים אחרים באפליקציה וגם לאנשי קשר שאין ברשותם את האפליקציה מותקנת על גבי מכשיר הסמארטפון.

מאחורי חברת Meucci, אשר נקראה על שם ממציא אב הטיפוס הראשון של הטלפון המודרני, אנטוניו מאוצ’י, עומדים רובי קיזנר, המשמש כמנכ”ל החברה, ארנון אייל, מנהל הטכנולוגיות הראשי (CTO) ויובל כנען, מנהל התפעול (COO). במקביל להשקת האפליקציה, הודיעה החברה על גיוס של 6 מיליון דולר בסבב אותו הובילה קרן ההשקעות “סינגולריטים” של היזם משה חוגג. עוד השתתפו בסבב השקעה זה גם היזם אלון כרמל (JDate), קרן Dragon Ventures הסינית ו-Xu Li מסין.

להורדת האפליקציה לאייפון – לחצו כאן.

להורדת האפליקציה לאנדרואיד – לחצו כאן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
רונן מנדזיצקי
ronen@gadgety.co.il
עורך ראשי בגאדג’טי ומנהל החברה המפעילה את האתר. בעל תואר ראשון במדעי המחשב, בעבר עסק בתכנות ובניהול תיקים. אובססיבי במיוחד בנוגע לניסיון הבלתי נגמר להבין כיצד דברים עובדים ומקווה להמשיך ולחקור ללא סוף.
סלולרי: Huawei P20 Pro | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות