תמונות ראשונות של ספינת הדגל הבאה מבית HTC נחשפות! (עדכון: תמונות נוספות)

| יום חמישי, 27 בינואר 2011, 20:19 | סלולר
תגיות: HTC, MWC

כבר דאגנו שחברת HTC לא מתכננת להפתיע אותנו עם סמארטפונים חדשים מכיוון שחוץ מהשערות לא היה לנו כמעט מידע על התוכניות של היצרנית מטיוואן. יכול להיות שזאת בגלל ש- HTC שומרת את הקלפים ממש קרוב לחזה, ולא רוצה שום הדלפות לפני ההכרזה העצמאית שלה.

ובכן לפי זמן קצר הגיעו תמונות של ספנית הדגל החדשה של HTC כאשר הן צולמו על ידי מישהו בעל עיניים חדות במיוחד שהצליח לקלוט אותן כשהיה בדרכו ברכבת. כמו שניתן לראות מהתמונות, וכך גם נרמז בשמועות, המכשיר יהיה בעל מצלמה קדמית לשיחות וידאו ובעל מבנה של קשת בחלק העליון של המסך שבו יהיה החיבור של האוזניות. דבר נוסף שניתן ללמוד עליו הוא שמערכת ההפעלה תהייה אנדרואיד (עדין לא ידוע איזו גירסה, כנראה 2.3).  חשוב לציין כי מדובר באב טיפוטס ולא במכשיר הסופי (כפי שניתן לראות ממספרו הסידורי שמוטבע בתחתית המסך). סביר להניח שעוד נזכה לכמה הצצות מהמכשיר הבא של HTC עוד לפני תערוכת MWC בברצלונה.

עדכון: בהמשך לשמועות שצצו על מכשיר חדש ללא כפתורים מגיעות כעת תמונות ממשתמש בפורום סיני  שבו הוא מראה לנו את שני צידי המכשיר, בעל פלאש LED כפול. אנו לא יודעים עוד הרבה על המכשיר החדש של HTC ואנו מקווים מאוד ש-HTC לא הולכת לאכזב אותנו עם כמה הפתעות בשרוול. אחרי הכל היא לא סתם אחת מיצרניות הסלולר האהודות ביותר. עכשיו אנו אפילו במתח גדול עוד יותר לקראת ההכרזות של תערוכת MWC הקרבה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות