הוכרז: Samsung Pay – שירות תשלומים דיגיטלי המתחרה ב-Apple Pay

תמונה: TheVerge

מרבית תשומת הלב באירוע Unpacked 2015 של סמסונג הופנתה, ובצדק, לשני מכשירי הדגל החדשים מבית החברה הקוריאנית, Galaxy S6 ו-Galaxy S6 edge, המציגים שינוי משמעותי בתפישת החברה בפן העיצובי, ועדכון לא קטן לממשק TouchWIZ אשר נודע בעברו כעמוס ולא נוח לשימוש. עם זאת, סמסונג הכריזה על שירות לא פחות חשוב ממכשירי הדגל שלה. הכירו את Samsung Pay.

שירות התשלומים החדש של סמסונג הוא מתחרה ישיר ל-Apple Pay שהוצג בספטמבר האחרון לצד מכשיר ה-iPhone 6. שירות Samsung Pay, או בקיצור S-Pay, יאפשר למשתמשים לבצע רכישות מאובטחות באמצעות מכשירם הנייד, תוך שימוש בטכנולוגיית NFC המוטמעת במרבית מכשירי החברה ולצד טכנולוגיה חדשה הנקראת MST – Magnetic Secure Transmission. לטענתה של סמסונג, התמיכה בטכנולוגיות הללו תאפשר לשירות להיתמך ב-30 מיליון שווקים ברחבי העולם.

קריאה נוספת: סמסונג רוכשת את שירות התשלומים LoopPay

צעד נוסף העשוי להגביר את קצב גדילת שירות התשלומים מבית סמסונג, הוא שיתוף הפעולה שנרקם בין החברה ובין חברות האשראי הגדולות בעולם, ויזה ומאסטרקארד, כאשר סמסונג עובדת על הגברת התמיכה גם אל מול חברות ובנקים נוספים, ביניהם אמריקן אקספרס, הבנק המרכזי באמריקה ועוד. “שירות S-Pay ימציא מחדש את הדרך בה אנשים משלמים על סחורה ושירותים, וישנה את הדרך בה משתמשים בסמארטפונים”, ציין ג’יי.קיי שין, ראש מחלקת IT ותקשורת ניידת בסמסונג.

שירות זה יקח חלק במכשירי החברה הכוללים חיישן טביעות אצבע, כאשר בדומה ל-Apple Pay, תספיק החלקה מתחתית המסך על מנת להכנס לשירות, שם תתבצע בחירת כרטיס האשראי. בכדי לאשר את העסקה, כל שיידרש הוא זיהוי של טביעת האצבע. שירות S-Pay יושק באופן רשמי בקיץ הקרוב בארצות הברית ובקוריאה, כאשר לאחר מכן יגיע גם לאירופה ולסין. המכשירים הראשונים אשר יתמכו בשירות יהיו כמובן צמד מכשירי הדגל Galaxy S6 ו-Galaxy S6 edge.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים