ההבטחה שלא קוימה: קונסולת האנדרואיד Ouya תימכר ל-Razer

| יום רביעי, 17 ביוני 2015, 16:01 | כלכלי, קונסולות

בשנה שעברה דיווחנו על כוונת החברה שפיתחה את קונסולת האנדרואיד Ouya להציע את עצמה במכירה. כעת זה כבר רישמי, החברה שהחלה כפרוייקט קיקסטארטר לייצור קונסולת אנדרואיד ב-99 דולר לפני 3 שנים תימכר לחברת Razer שמוכרת בעולם הגיימינג.

Ouya הצליחה ליצור המון רעש ברשת לפני כ-3 שנים כשהציעה לבנות קונסולת אנדרואיד בקוד פתוח שתהיה מוקדשת למטרת הצגת משחקים על מסך הטלווזיה. הפרוייקט שלה עמד ביעד הגיוס – 950 אלף דולר תוך 8 שעות בלבד ועד סוף תקופת הגיוס סיים במימון כולל של 8.5 מיליון דולר (ועוד 15 מיליון דולר מקרנות מאוחר יותר). למרות ההצלחה הפיננסית, נדחה תאריך ההשקה מספר פעמים ובסופו של דבר גם המוצר לא הצליח להפוך ללהיט בקרב הגיימרים.

Razer, הרוכשת של Ouya, היא חברת גייימינג אמריקנית שמפתחת ומייצרת בעיקר חומרה ועזרים שמיועדים לגיימרים. למרבה הפלא, או שלא, ל-Razer כבר יש קונסולת אנדרואיד שדומה ל-Ouya בשם ForgeTV בעלת נתונים וחומרה לא רעים בכלל. האם יפתיע אתכם שגם מחירה (ללא בקר) 99 דולר בלבד?

Razer ForgeTV

Razer ForgeTV

סכום הרכישה עדיין לא ידוע, אפשר רק לקוות שהוא היה גבוה יותר מכל מה שהושקע בחברה (כמובן שמשקיעי הפרוייקט בקיקסטארטר לא יקבלו דבר בכל מקרה). אפשר רק לנחש למה רכשה Razer את Ouya אם יש לה קונסולת אנדרואיד משלה. אולי בשביל הטאלנטים שעובדים שם, אולי בשביל פטנט שישלים לה את המוצר ואולי סתם כדי להציל את אחד מפרוייקטי הקיקסטארטר הכי מצליחים בהסטורית מימון ההמונים האינטרנטית מלרדת לטמיון.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות