פרומו ראשון ל-Preacher של AMC

לפנות בוקר, במהלך הפרק הרביעי לעונה של “המתים המהלכים”, שודר הפרומו הראשון לעיבוד של AMC לסדרת הקומיקס Preacher בהפקתם וכתיבתם של סת’ רוגן ואוון גולדברג. הסדרה מבוססת על הקומיקס של גארת’ אניס וסטיב דילון מבית DC\ורטיגו, שפורסם בשנים 1995-2000, ומדובר בפנטזיית אקשן המתבוססת בתרבות הכל-אמריקנית ואימת הדת הממוסדת.

זהו סיפורו של ג’סי קאסטר, מטיף צעיר בעיירה נידחת, שמואס בדת, בקהילה עליה הוא אמון ובאלוהים. במקביל, דרכו מצטלבת עם צאצאם האסור של מלאך ושדה, ובליווי חברתו לשעבר טוליפ וערפד אירי בשם קאסידי, ג’סי יוצא לחפש ולנקום באלוהים שנטש את עמדתו ואת האנושות.

לסדרה היו גם ספיישלים ומיני-סדרות גם אותם כתב אניס, לצד אמנים כגון סטיב פיו, קרלוס אזקרה וריצ’ארד קייס. את כל עטיפות הסדרה צייר גלן פאברי.

בעיבוד הטלוויזיוני של רוגן וגולדברג, אשר לצידם משמש סאם קאטלין כמפיק הראשי, מככבים דומיניק קופר, רות נגה, ג’וזף גילגון, טום ברוק, וו. ארל בראון, איאן קולטי, לוסי גריפית’ס ואליזבת פרקינס.

Preacher תעלה לשידור במהלך 2016.

*הפוסט פורסם לראשונה על-ידי תומר סויקר באתר מולטיוורס.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים