מפות אפל ב-iOS 9

אפל משחררת את מערכת ההפעלה iOS 9.2 עם תמיכה של סירי בערבית

| יום רביעי, 9 בדצמבר 2015, 13:28 | מערכות הפעלה

לאחר תקופה לא קצרה של בחינה במספר גרסאות בטא, שיחררה אתמול אפל (ג') עדכון גרסה למערכת ההפעלה iOS 9.2 למגוון מכשירי האייפון, אייפד או אייפוד טאץ' התומכים. העדכון זמין כבר ברגעים אלו דרך האוויר (OTA) ישירות מאפליקציית ההגדרות במכשיר, או לחילופין דרך אפליקציית iTunes במחשב האישי.

מה חדש במערכת ההפעלה?

גרסה 9.2 של מערכת ההפעלה iOS מביאה עימה מגוון נרחב של שינויים, שידרוגים ושיפורים. ראשית, מעתה תומכת העוזרת הוירטואלית סירי (Siri) בשפה הערבית כך שדוברי השפה יוכלו לקבוע תזכורות, התראות, אירועים בלוח השנה ועוד בקלות וביעילות.

כמו כן, אפליקציות iBooks ו-Apple Music זכו למקצה שיפורים וכן בוצעו שיפורי מהירות ויציבות לדפדפן הספארי, אפליקציית המייל ועוד. נוסף על כך, יתמכו מכשירי האייפון בגרסה החדשה באפשרות להעברת תמונות ישירות מן המצלמה למכשיר באמצעות מתאם Lightning ל-USB Camera, ללא הצורך בסנכרונם דרך מחשב.

מלבד אלו לא נמצא שינויים גדולים במיוחד למערכת ההפעלה, אלא בעיקר תיקוני באגים רבים, כדוגמת הבאג שגרם למסך האייפד להפוך שחור ברגע שנכנס המשתמש למצב צילום וידאו.

מה עם סירי בעברית, תהיתם? ובכן, לצערינו הרב אנו עדיין לא נמצאים במקום הזה, אך להערכתנו כבר בשנה הבאה, לפני תום המחצית הראשונה, תוסיף אפל תמיכה בשפה העברית לעוזרת הוירטואלית המוכרת והאהובה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות