סמסונג מציגה גרסאות חדשות לשעון ה-Gear S2 ומודיעה על תמיכה ב-iOS

Gear S2 Classic Gold

קצת יותר משלושה חודשים לאחר שהוכרז באופן רשמי, חושפת סמסונג, ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הקוריאנית, שתי גרסאות חדשות לשעונה החכם העגול הראשון, Gear S2, זאת כחלק מהכרזותיה בתערוכת האלקטרוניקה השנתית בלאס וגאס, CES 2016.

צמד הגרסאות החדשות לשעון מהוות לוריאציות משודרגות לדגם ה-Gear S2 Classic, וכל השינויים מתמקדים בפן העיצובי בלבד. הראשונה מבין השתיים הינה Gear S2 Classic Rose Gold, שמביאה, לראשונה בסדרת השעונים החכמים של סמסונג, גימור זהב ורוד 18 קראט שמצפה את מתכת השעון הסטנדרטית.

Gear S2 Gold

הגרסה השניה מביאה גם היא גימור חדש לשעון, אלא שהפעם עשויה ממתכת פלטינום (Platinum). שתי אלו יהפכו לזמינות החל מחודש פברואר 2016, ולא ידוע מתי והאם בכלל יגיעו ארצה בייבוא של יבואנית סמסונג הרשמית בישראל. יחד עם גרסאות הזהב והפלטינום תציע החברה, נוסף על מגוון מסכי שעון (Watch Faces) חדשים, גם רצועות מעוצבות חדשות העשויות מתכת, עור ועוד.

בשורה משמחת אותה חשפה סמסונג אמש היא שסדרת שעוני ה-Gear S2 החכמים יתמוך עוד השנה במערכת ההפעלה iOS, ובכך תצטרף לשעוני ה-Android Wear שתומכים במכשירי האייפון מזה זמן מה. עם זאת, בדומה לשעוני אנדרואיד Wear, גם שעוני סמסונג המבוססים על מערכת ההפעלה טייזן (Tizen) צפויים לאפשר למשתמשים שימוש מוגבל למדי בהשוואה לזה הזמין עבור מכשירי אנדרואיד.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים