רחפן ה-Yuneec Typhoon H מצלם וידאו ב-4K ומשלב את מצלמת העומק של אינטל

Yuneec Typhoon H

רחפנים הם אינם מוצר חדש במיוחד בשוק, אך בתערוכת האלקטרוניקה הצרכנית CES 2016 הם מצליחים לתפוס את אור הזרקורים, כאשר רבות מהחברות העוסקות בתחום מציגות בזו אחר זו את הפתרונות החדשים שלהן לכלים הניידים והמעופפים המציפים לנו את השמיים.

אחת מאותן חברות היא Yuneec הסינית, אשר הציגה את הרחפן החדש שלה, העונה לשם Typhoon H במסיבת העיתונאים שערכה יצרנית השבבים אינטל ב-CES. במסגרת שיתוף הפעולה בין השתיים, תשלב Yuneec את מצלמת העומק Intel RealSense כתוספת נפרדת לרחפן החדש, זו תאפשר לו זיהוי והתחמקות טובים יותר מעצמים טרם יתנגש בהם ויתרסק לקרקע.

ה-Yuneec Typhoon H מגיע עם שישה להבים (פרופלורים) הניתנים לקיפול אשר יעזרו לו להישאר באוויר גם במידה ונפגעו אחד או שניים מהם. המנחת המחובר אליו ניתן לקיפול לאחר ההמראה על מנת שלא יפריע למצלמת ה-360 מעלות המצורפת אליו להינות מתמונה מלאה מלמעלה. המצלמה המחוברת לרחפן מציעה צילום תמונות באיכות 12 מגה-פיקסל ותסריט וידאו באיכות גבוהה במיוחד של 4K, כאשר מספר הגדרות פעולה אוטומטיות יאפשרו צילום מצבים מיוחדים ללא התערבות המשתמש.

לרחפן ניתן לצרף גם שלט רחוק מתקדם (ST16) המבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד ומשלב מסך מובנה בגודל 7 אינץ’ המאפשר לצפות בוידאו ישירות ממצלמת ה-Typhoon H דרך קישור וידאו באיכות 720p בזמן אמת.

מחירו של הרחפן יעמוד על 1,799 דולר (כ-7,100 שקלים) והשקתו צפויה להגיע במחצית הראשונה של שנת 2016.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים