בקרוב: הזרמת תכנים לכרומקאסט ישירות מהדפדפן ללא תוסף חיצוני

הכרומקאסט של גוגל, ככל הנראה ללא כוונה מיוחדת, הפך לאחד מהמוצרים הפופולארים של החברה והצליח לייצר לא מעט תוספים ואפליקציות סביבו. כעת מגיע מידע חדש מגרסת הבטא של דפדפן כרום כי גוגל מתכוונת להעמיק את ההטמעה של השירות ולאפשר אינטגרציה עמוקה ביותר בין הכרומקאסט לדפדפן כרום.

בגרסת הבטא האחרונה ששוחררה עולה כי גוגל מתכוונת להוסיף לדפדפן כרום את האפשרות לשדר תכנים ישירות מהלשונית עצמה. עד כה, בכדי לגרום לכרומקאסט לשדר את הלשונית עצמה או כל סוג של תוכן על המשתמש היה להוריד תוסף נפרד שדרכו יכול היה לנהל ולבצע את כל הפעולות מהדפדפן לכרומקאסט.

כעת, תהיה האפשרות מובנית בדפדפן וממנה ניתן יהיה לשדר את הלשונית כולה או מדיה ספציפית שמנוגנת באותו העמוד. צעד זה יקל על המשתמשים הלא טכנולוגיים להוציא את המירב מהכרומקאסט ובכך יגדל השימוש בו למטרות שונות.

נזכיר כי בעקבות ההצלחה של הדור הקודם, השיקה גוגל לפני מספר חודשים את הגרסה החדשה של הכרומקאסט, שכעת מגיעה עם חומרה משופרת, בעיקר בתחום האנטנות והקליטה, ועיצוב חדשני. מעבר לכך, השיקה גוגל גם סוג נוסף של כרומקאסט, Chromecast Audio, אותו ניתן לחבר לכל מערכת רמקולים ומאותו הרגע להזרים אליה מוזיקה באופן אלחוטי.

מקורות
François Beaufort
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות