לראשונה: iPhone 6C/7C נחשף בסרטון וידאו ומציג עיצוב זהה ל-iPhone 6S

מזה למעלה מחצי שנה סוערת הרשת בדבר מכשיר אייפון מוזל עליו עובדת אפל, הצפוי להגיע כממשיך דרכו של דגם האייפון המוזל הראשון והיחיד שהציגה החברה, iPhone 5C. אף המגוון הרחב של הפרטים וההערכות הנוגעים למפרטו הטכני ומבנהו של המכשיר, שצפוי לזכות באחד מן השמות iPhone 6C או iPhone 7C, לא זכינו לראות תמונות המציגות את עיצובו – עד עתה.

ערוץ יוטיוב בשם M.I.C Gadget מעלה זה עתה סרטון קצרצר בן 40 שניות בלבד, הטוען כי הצליח לשים ידיו על דגם אב טיפוס ראשוני של האייפון 6C. בסרטון נראה המכשיר כשהוא נושא עימו את כל קווי העיצוב שהנחו את החברה בייצוהר מכשירי הדגל iPhone 6 ו-iPhone 6S – החל ממבנה מתכת מלא, פסי אנטנה הממוקמים בגבו ועד לכפתור הנעילה והכיבוי שממוקם בדופן הימנית.

iPhone 6C Prototype Leak 2

מתחת למסך ה-4 אינץ’ הקטנטן של המכשיר, נמצא כפתור הבית המוכר והאהוב של החברה, ובהתאם להערכות ראשוניות, הוא צפוי להגיע עם טכנולוגיית זיהוי טביעת האצבע המתקדמת Touch ID. מתוך הסרטון קשה מעט להבין האם אכן מדובר במכשיר בעל מסך הקטן מזה שקיים בדגמי ה-iPhone 6 וה-6S, בעיקר מאחר ואין כל תצוגה השוואתית בוידאו למכשיר נוסף. נדגיש כי מקור הסרטון במדליף שהצליח להציג הדלפות מוצלחות בעבר, אם כי עדיין מדובר במקור שאמינותו מוטלת בספק.

מלבד זאת, בכל הנוגע למפרט המכשיר נותרות הדעות חלוקות – יש הסוברים כי הוא יגיע עם מעבד ה-Apple A9 החדש, בעוד חלק מוסרים כי מעבד ה-A8 יספק את כוח העיבוד. 1GB RAM וסוללת 1,642mAh צפויים גם הם להגיע עם ה-iPhone 6C/7C, שככל הנראה יוכרז עד לחודש אפריל הקרוב.

צפו בסרטון המלא וספרו לנו מה אתם חושבים:

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות