מכשיר האנדרואיד המאובטח IntactPhone מבית קומיוניטייק

קומיוניטייק הישראלית מציגה סמארטפון עצמאי מאובטח בשם IntactPhone

יומה השלישי של תערוכת המובייל השנתית בברצלונה, MWC 2016, נמצא בשיאו ולאחר אינספור הכרזות סמארפונים בייצור יצרניות ממקומות שונים ברחבי העולם, אנו זוכים לשמוע על סמארטפון ישראלי חדש בשם IntactPhone.

המכשיר, שמגיע בפיתוחה של חברת קומיוניטייק (CommuniTake) הישראלית, פונה לחברות וארגונים הדורשים רמת אבטחת מידע גבוהה, כאשר החברה מתיימרת לספק באמצעותו פלטפורמה מקיפה עבור אבטחה של תקשורת פנים-ארגונית ניידת ברמה המתוארת על ידה כאבטחה צבאית.

פלטפורמה זו של החברה מתבססת על גבי מספר מרכיבים, שבראשם ניצב כמובן סמארטפון ה-IntactPhone, שמהווה למכשיר נייד מוקשח, מאובטח ומוצפן מקצה אל קצה. עבורו פיתחה החברה ממשק בשם IntactOS, אשר מבוסס על גבי מערכת ההפעלה אנדרואיד 5.1.1, ומגן על המשתמש מפני התקפות סייבר שונות. עבורו, אגב, מציינת קומיוניטייק כי היא תפיץ עדכוני גרסאות בזמן קצר.

IntactPhone

IntactPhone

רונן ששון, מנכ"ל קומיוניטייק, מסר בנושא:

הפלטפורמה שלנו לאבטחת מכשירים ניידים היא יחידה מסוגה ומגדירה רמת אבטחה חדשה לתקשורת ארגונית ניידת. קומיוניטייק מספקת פלפורמה מלאה אשר כוללת מכשיר סמארטפון מוקשח, תקשורת מוצפנת, שליטה מרכזית על אופן השימוש במכשיר, מספר רמות אבטחה ותמיכה מרחוק להבטחת יעילות.

כמו כן, מציינת החברה כי כל התקשורת החלה במכשיר מוצפנת באופן מוחלט, כך שכל קשר בין שני מכשירים בתוך הארגון מאובטח ומוגן מפני גורמים זרים. עוד כחלק מהפלטפורמה הייחודית נמצא באמצעות מרכז פיקוד ובקרה (InactCC), המאפשר ניהול של צי המכשירים, תוך אכיפת מדיניות אבטחה וניהולה של חנות יישומים פנימית.

על המכשירים ניתן להשתלט מרחוק באמצעות IntactCare, המאפשרת שליטה מלאה על המכשיר ו"התאוששות מהירה ממצבי סיכון באמצעות מומחי אבטחה".

ה-IntactPhone, נוסף על היותו מאובטח במיוחד, מתיימר לספק מפרט מתקדם בעודו משלב מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית Full HD, יחידת עיבוד בעלת 8 ליבות מדגם שאינו ידוע, מצלמה ראשית ומשנית ברזולוציית 13 ו-8 מגה פיקסל, בהתאמה, וכן 3GB RAM.

אין זו הפעם הראשונה בה אנו שומעים על פלטפורמת החברה, כאשר ביוני של השנה שעברה חשפה קומיוניטייק סמארטפון מאובטח שהתבסס על מכשיר מדגם Nexus 5.

את המכשיר ניתן להזמין כבר ברגעים אלו והוא יחל להגיע ללקוחות החל מחודש אפריל הקרוב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות