אפליקציית Waze לאנדרואיד תקבל עדכון משמעותי ותיישר קו עם גרסת ה-iOS

אפליקציית Waze למערכת ההפעלה אנדרואיד זוכה גם היא לשדרוג משמעותי וכעת תיישר קו עם גרסת ה-iOS. נזכיר כי לפני מספר חודשים Waze שחררה עדכון משמעותי לאפליקציה עבור משתמשי האייפון, אך מסיבה לא ברורה עדכון זה לא הגיע למערכת ההפעלה אנדרואיד על אף שחברת Waze נרכשה על ידי גוגל. נראה כי בקרוב מאוד גם בעלי מכשיר אנדרואיד יוכלו ליהנות מהעיצוב החדש ומהפיצ'רים שהתווספו.

העדכון החדש מציג את אותה שפת עיצוב ואותן היכלות כפי שהם קיימים בגרסת ה-iOS, אך עם ההתאמות והדגשים של גוגל. הגרסה החדשה תכלול ממשק משתמש ידידותי יותר שיאפשר לשתף את הנסיעה בצורה קלה יותר, לדווח על תקלות במהירות ובאמצעות שני כפתורים בלבד, עדכון על קיומם של מפגעי דרך ועוד.

בנוסף לכך, ההתראות השונות אותן יקבל המשתמש יהיו נעימות יותר לעין וזאת במטרה לאפשר לנהג להתרכז כמה שיותר בנהיגה ולא להסיח את דעתו מהכביש.

נכון לכתיבת שורות אלה טרם ידוע מועד שחרור רשמי של העדכון למערכת ההפעלה אנדרואיד, אך על פי פרסומים של החברה נראה כי העדכון קרוב מתמיד. אנחנו סבורים כי משתמשי האנדרואיד יתחילו לקבל הודעות על עדכון גרסה בשבועות הקרובים או אפילו מוקדם יותר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות