צפו בוידאו: טריילר ההשקה של DOOM כולל הרבה דם ורוק כבד

| יום שישי, 6 במאי 2016, 09:29 | משחקים

לקראת היציאה המצופה של המשחק הרביעי בסדרת Doom, חברת בת'סדה (Bethesda) שחררה טריילר חדש למשחק, שפונה הן לקהל החדש והן לשחקני Doom הותיקים.

המשחק החדש יהיה למעשה ריבוט של הסדרה, ושמו המלא הוא פשוט DOOM, בלי מספר ובלי תיאורים מיותרים. הטריילר מראה כיצד גיבור המשחק, חייל חסר שם, מגיע לתחנת חלל במאדים בה נפתח שער אל הגיהנום, ומוצא עצמו נלחם בשדי תופת כדי לשרוד.

Id Software שפיתחה את המשחקים הקודמים בסדרה מפתחת גם את המשחק החדש, ומעוניינת להחזיר עטרה ליושנה, עם משחק מהיר וברוטלי יותר מרוב משחקי היריות מגוף-ראשון שאנחנו רגילים אליהם. בטריילר אנחנו רואים אויבים מוכרים ונשקים אהובים בפעולה, ובסופו אף נרמז אחד מהבוסים מהמשחק המקורי, שיחזור בגרסה חדשה. בו בזמן נראה שמבחינת הגרפיקה והיכולות של הגיבור זה משחק מודרני לחלוטין, שמנצל את כל הטכנולוגיה והידע שרכשנו ב-23 השנים שמאז יציאת המשחק הראשון.

במהלך החודש הקודם (אפריל) המצב מרובה המשתתפים של המשחק נפתח לכלל השחקנים לכשבוע, בגרסת בטא שזכתה לביקורות מעורבות וצוננות. אף על פי כן, משחקי Doom תמיד הצטיינו במצב לשחקן יחיד, ול-Bethesda כמפיצה יש מוניטין של חברה שמוציאה משחקי שחקן-יחיד נהדרים, כולל משחקי יריות כגון Wolfenstein: the New Order.

DOOM צפוי לצאת ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשבים אישיים מבוססי Windows ב-13 במאי.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות