מהיוצרים של Siri: הכירו את Viv – עוזרת אישית עם חברים

יש עוזרת אישית חדשה בשכונה, והיא נותנת פייט למתחרות האחרות. Viv היא עוזרת אישית חדשנית ועוצמתית שפותחה בידי צמד המפתחים שפיתחו את Siri (העוזרת האישית של אפל) בתחילת דרכה. העוזרת החדשה, שהוצגה במהלך כנס TechCrunch Disrupt, מסוגלת להתממשק בקלות עם יישומים חיצוניים ומתקשרת ללא כל בעיה עם ממשקים להבנת שפה טבעית.

העוזרת האישית החדשה מבוססת על התממשקות נרחבת ככל האפשר עם שירותים חיצוניים, על מנת שתוכל להציע את חווית השימוש הכוללת והמקיפה ביותר שניתן לספק. מפתחיה של Viv מאמינים כי העוזרות האישיות הפופולריות כיום דוגמת Siri ו-Google Now אינן מיטביות, כיוון שהן משתמשות במערכות סגורות למדי אשר אינן מתממשקות עם שירותים חיצוניים וייעודיים שלרוב מציעים פתרונות טובים וממוקדים יותר.

בדומה לעוזרות האישיות האחרות מבית גוגל, אפל ואמזון, תבנה Viv על תשתית של בינה מלאכותית אופקית (רדודה ורחבה): היא תהיה מסוגלת לבצע מספר רב של פעולות בסיסיות כגון רישום פתקים, קביעת פגישות, בדיקת מזג האוויר, מענה להודעות ועוד.

בנוסף ליכולות הבסיסיות, Viv תתממשק עם מגוון בינות מלאכותיות אנכיות אשר נבנו במיוחד למטרות מסויימות (צרות ועמוקות). כך למשל, תוכל העוזרת להפנות שאילתות בנושאים ספציפיים לשירותים המתמחים בהם ובכך לספק את התשובה הטובה ביותר. לדוגמה, בשאלה "האם יהיה לי קר ביום העצמאות" , יפוענח צמד המילים "יום העצמאות" באמצעות שירות שנתפר במיוחד עבור תאריכים ומועדים בעוד שהחלק הנוגע למזג האוויר יופנה לשירות שתוכנן להבין שפה טבעית בנושאי טמפרטורה.

בעזרת ההתממשקות עם השירותים השונים, תוכל Viv לספק תשובה לכל שאלה, ארוכה ככל שתהיה, ותתמצא בנושאים שלא הייתה מתמודדת איתם לבדה (דוגמת הזמנות פרחים, הכנת פיצה ועונות הרבייה של הסוריקטה המצויה). Viv תספק למפתחים דרך פשוטה ונוחה לחבר את שירותיהם אלייה, גם אם אין להם את הידע הדרוש בבינה מלאכותית ובהבנת שפה טבעית (העוזרת תייצר את הקוד הדרוש בעצמה).

כל מה שנותר לעשות כעת הוא להמתין שהעוזרת החדשה תצא אל אוויר העולם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות