מסתמן: היצרנית הסינית Vivo תשיק בקרוב מכשיר סמארטפון שקוף

מתוך "איירון מן 2" מתוך “איירון מן 2” (מקור: Marvel)

אם הסמארטפונים המודולאריים עדיין לא מדברים אליכם ואם לא ממש התרגשתם מהסמארטפונים הגמישים למחצה של סמסונג ו-LG, אז ליצרנית הסמארטפונים הסינית Vivo יש גימיק חדש שאולי יעניין אתכם. לפי תמונת טיזר חדשה שפורסמה בעמוד הרשמי של החברה באתר הרשת החברתית הסינית Weibo, נראה שבקרוב יוצג הסמארטפון השקוף הראשון.

הזמנת Vivo המציגה סמארטפון שקוף
הזמנת Vivo המציגה סמארטפון שקוף

בתמונת הטיזר שפורסמה ברשתות החברתיות מככב סונג ז’ונג’י אובמה (Song Zhongji Obama), הדובר החדש יחסית של החברה, כשהוא אוחז בידו את הסמארטפון המדובר. כפי שניתן לראות בתמונה, מכשיר הסמארטפון החדש שעתידה Vivo לחשוף בקרוב, יגיע ככל הנראה עם גוף שקוף למחצה. היצרנית לא סיפקה פרטים נוספים על הטכנולוגיה שעומדת מאחורי המוצר, וישנה הערכה שנעשה כאן שימוש בפיתוחים של חברות אחרות.

על תמונת הטיזר נכתב בשפה הסינית כי הגיע הזמן, ושעלינו להיות ערוכים לבואו של מכשיר סמארטפון מיוחד. בפרסומיה השונים לא מסרה החברה פרטים כלשהם על מפרטו הטכני של המוצר או על מועד השקתו, אך ניתן לשער שפרסום התמונה מרמז על חשיפה בתקופה הקרובה. שמו של הסמארטפון, כך לפחות טוענים “מקורות יודעי דבר” בסין, עשוי להיות Vivo X7 Plus.

סמארטפון שקוף הוא חזון שמנסות יצרניות החומרה להגשים כבר לא מעט שנים, ועד כה הוצגו כמה פיתוחים מעניינים שעשויים להיות חלק ממנו. חשוב להדגיש שהסמארטפון בתמונה של Vivo הוא שקוף למחצה, ולא שקוף לגמרי כפי שאולי דמיינתם לאחר קריאת הכותרת וכפי שיצרניות גדולות ומוכרות יותר רוצות היו ליצור, אבל נראה שליוצרי הסרט “איירון-מן 2” זה הספיק (ראו תמונה בראש הכתבה).

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים