עדכון השנה לווינדוס 10

תמונה: יח"צ Microsoft

עדכון השנה של Windows 10 גורם לבעיות אצל חלק מהמשתמשים

עדכון השנה של Windows 10 הושק השבוע לקהל הרחב, ומדובר באחד מהעדכונים הגדולים ואולי הגדול ביותר שקיבלה מערכת הפעלה זו. מיקרוסופט הלכה עם שיפורים מרחיקי לכת בממשק המשתמש, כגון אייקונים חדשים, תפריט התחל מעט שונה, אך גם שינתה לא מעט מתחת למכסה המנוע של המערכת, מה שעשוי בהחלט להסביר את הדברים הבאים.

מסתבר שלא הכל חלק כחמאה, ועבור חלק מהמשתמשים שכבר שדרגו לעדכון השנה של Windows 10 מדובר בצעד מצער, שכן רבים מהם מתלוננים על בעיות יציבות חמורות ואי יכולת לעלות את מערכת ההפעלה. על פי האתר The Inquirer, הרשת מוצפת במשתמשים רבים אשר מתלוננים על בעיות בעלות מגמה זהה, כגון מסכים כחולים וקיפאון של מערכת ההפעלה לאחר כ-20 שניות מעת עליית מערכת ההפעלה, גם במצב בו תוכנות צד שלישי מכובות. אחרים סובלים משגיאות "Windows הפסיק להגיב" הולכות וחוזרות.

על אף זאת, עוד מוקדם מדי לסגור את החלונות על עדכון השנה החדש. נזכיר שלעומת החלק הזה של המשתמשים, רבים אחרים אשר ביצעו את העדכון לא סובלים מכל בעיה במערכת ההפעלה. בנוסף, יש נקודת אור נוספת עבור אלו שעדכנו אל עדכון השנה החדש וסובלים כעת מבעיות. מסתבר שהבעיות הללו נוצרות כאשר מתבצע עדכון, ולא כאשר נעשית התקנה נקיה של מערכת ההפעלה יחד עם עדכון השנה החדש המובנה בתוכו.

זהו מצב שכיח ביותר, שגם קרה בעבר ללא מעט מהמשתמשים בעת השדרוג מ-Windows 7 או 8.1 וגם בעדכון הגדול הקודם. עבור עדכונים ברמה שכזו, ישנה אפשרות לביצוע התקנה נקיה מקובץ ISO במקום עדכון דרך מערכת העדכונים האוטומטית. לביצוע התקנה נקיה, כל שיש לעשות הוא להוריד את קובץ ה-ISO המעודכן מאתר הבית של מיקרוסופט, ולצרוב אותו על מדיה או על DOK (עבור DOK ניתן לעשות זאת דרך התוכנה אשר מספקת מיקרוסופט עצמה).

את קובץ ה-ISO ניתן למצוא בקישור הבא.

[interaction id="57a584dfa187a2ca3019aa1a"]
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות