סדרת Moto Z

סדרת Moto Z (צילום: רהב רוזנברג, גאדג'טי)

לנובו חושפת: אנדרואיד 7.0 נוגט תחל להגיע למכשירי Moto לפני סוף השנה

אמש שיתפנו אתכם בתוכניותיה של יצרנית הסמארטפונים היפנית סוני בדבר שחרור העדכון למערכת ההפעלה אנדרואיד 7.0 נוגט וכעת מצטרפת לחגיגה ענקית המחשוב והמובייל הסינית, לנובו, שחושפת: העדכון הנחשק עבור מכשירי סדרת ה-Lenovo Moto Z ו-Moto G4 יגיע במהלך הרבעון האחרון לשנה הקלנדרית הנוכחית.

על פי דברי החברה, שהגיעו אלינו דרך דובר רשמי מטעמה אשר מסר את הפרטים לאתר Droid Life, מכשירי ה-Moto Z, Moto Z Force, Moto Z Play, Moto G4 ו-Moto G4 Play, יקבלו את העדכון למערכת ההפעלה אנדרואיד 7.0 (Android 7.0 Nougat) בין החודשים אוקטובר לדצמבר (הרבעון הרביעי לשנה). אף שהיצרנית מסרה כי שורת העדכונים לסמארטפונים הנ"ל יחלו במהלך הרבעון הבא, היא לא ציינה תאריך מדוייק בו צפויים מכשיריה להתחיל לקבל את העדכון.

בדבריה הוסיפה לנובו כי כשזה קשור לעדכונים, הדבר החשוב ביותר הוא לדאוג שביצועי המכשירים ימשיכו להיות הטובים ביותר שהם יכולים להיות. עם זאת ולצערם של רבים מן המשתמשים, בכל הנוגע לדורות סדרות Moto הוותיקים יותר, בהם ה-Moto G 2015 ומכשירי סדרת Moto X מן השנה שעברה, לא ציינה היצרנית הסינית דבר, אך ייתכן כי הפרטים הנוגעים למועד עדכונים למערכת ההפעלה המתקדמת ייחשפו עם חלוף הימים.

ומה איתכם – אוחזים בידכם במכשיר Moto ומצפים בקוצר רוח לעדכון הנחשק? שתפו אותנו בתגובות!

מקורות
Droid Life
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות