-פרסומת-

אלו הסמארטפונים שכנראה תעדיפו לייבא מחו”ל בעצמכם

| יום חמישי, 29 בספטמבר 2016, 16:56 | סלולר
Xiaomi Mi Max

Xiaomi Mi Max

רשת האינטרנט מספקת לא מעט תחרות ליבואנים המקומיים ובמקרים רבים מספקות חנויות מקוונות אלטרנטיבה טובה למדי למציאת מוצרים במחירים אטרקטביים שאינם תמיד זמינים בישראל. התחרות ההולכת וגוברת הובילה את חלק מהיבואנים בישראל להתאים עצמם למציאות החדשה וכך אנו זוכים לראות מחירים נוחים יותר בשוק המקומי. אולם הדשא של השכן תמיד ירוק יותר ואם עושים מעט עבודת מחקר אפשר למצוא דילים רבים בחנויות מקוונות בחו”ל, בעיקר באתרים הסיניים.

כדי לנסות ולמצוא מבצעים רלוונטיים, שוטטנו באתר המכירות הסיני GearBest, בו מצאנו עבורכם מספר סמארטפונים היכולים להוות אלטרנטיבות למחירים הגבוהים הקיימים למוצרים זהים או דומים בישראל.

גילוי נאות: הקישורים לעמוד המוצר המופיעים מטה צבועים בחשבון המשתמש שלנו בגאדג’טי. אם אינכם מעוניינים שנקבל עמלה על כל רכישה בפועל של מוצר, אתם יותר ממוזמנים לגשת לאתר GearBest בעצמכם ולחפש את המוצרים המצויינים מטה. העמלה לא מייקרת את המחיר הסופי עבורכם.

לפני שתבחרו אם להתחיל בתהליך ייבוא אישי או לא, נמליץ לעבור על מדריך רשות המסים לייבוא אישי של מוצרים לישראל, על טבלת המיסוי לפי מוצר ואם תרצו, תוכלו להיעזר במחשבון “קנה לי” (לא מחשבון רשמי של רשות המסים) כדי לחשב הערכות לעלויות המסים על מוצרים שתרצו לייבא לישראל.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

את סמארטפון ה-Redmi Note 3 Pro הציגה שיאומי בתחילת השנה, בחודש ינואר. המכשיר מגיע עם מסך 5.5 אינץ’ ברזולוציית תצוגה Full HD ומציע מעבד בעל שש ליבות הפועל בתדר מירבי של 1.8GHz ומורכב משתי ליבות מסוג Cortex-A72 ושתיים נוספות מסוג Cortex-A53. המעבד משולב במערכת-על-שבב Snapdragon 650 מבית קוואלקום לצד המאיץ הגרפי Adreno 510, זיכרון עבודה (RAM) בנפח 2 גיגה-בייט ואחסון על-סך 16 גיגה-בייט. מצלמת ה-Redmi Note 3 Pro הראשית מציעה חיישן 16 מגה-פיקסל עם מפתח צמצם f/2.0 ומצלמת הסלפי מציעה חיישן 5 מגה-פיקסל.

גופו עשוי מתכת והוא מציע חיישן ביומטרי לקריאת טביעות אצבע בגבו וישנה תמיכה בשני כרטיסי SIM במכשיר, האחד הינו מסוג Micro-SIM והשני מסוג nano-SIM. סוללת המכשיר מציעה קיבולת גבוהה למדי של 4,050mAh.

מערכת ההפעלה עימה מגיע דגם ה-Redmi Note 3 Pro על-פי עמוד המכירה באתר Gearbest הינה MIUI 8, כאשר המידע המוצג אודות המכשיר מציין תמיכה בשפה העברית וכי המכשיר אינו נעול לשימוש (Unlocked Worldwide).

מחיר ועלויות ייבוא אישי 

מחירו של המכשיר בשלב זה עומד על 142 דולר (ארה”ב) ומבצע ההנחה עתיד להסתיים בעוד 5-6 ימים. עלות ייבוא מכשיר טלפון סלולרי לישראל כוללת מע”מ ע”ס 17% ותשלום מכס ע”ס 17.70%. בסה”כ צפוי המכשיר לעלות כ-743 שקלים בייבוא אישי.

לעמוד המוצר – לחצו כאן

*המחיר הצפוי הינו הערכה בלבד ולא מתחשב בעלויות שחרור ממכס ועלויות אחרות התלויות בחברות שילוח שונות.

 UMI Super / Max 4G

חברת UMI אינה כה מוכרת בשוק הישראלי והדעות לגבי מכשיריה מעט חלוקות. מכשירי החברה מציעים מפרטים אטרקטיביים למדי בצד העלות-תועלת, במיוחד בהשוואה למה שזמין בשוק המקומי בישראל.

שני דגמים בולטים של החברה הם ה-UMI Super 4G וה-Max 4G, אלו מוגדרים כפאבלטים בעלי מסך 5.5 אינץ’ ונבדלים ביניהם בצד זיכרון העבודה (RAM) ונפח האחסון הפנימי הזמין בהם. דגם ה-Max מציע זיכרון של 3GB RAM ונפח אחסון של 16GB, בעוד דגם ה-Super מציע זיכרון עבודה של 4GB RAM יחד עם נפח אחסון פנימי המסתכם ב-32GB.

פרט לזאת, דומים השניים בנתוניהם הטכניים וכוללים מסך 5.5 אינץ’ בעל רזולוציית Full HD 1080P, את מעבד ה-Helio P10 מבית מדיה-טק בעל שמונה ליבות עיבוד הפועלות בתדר מירבי של 2GHz עבור דגם ה-Super ו-1.8GHz עבור דגם ה-Max, מצלמת 13 מגה-פיקסל ראשית, מצלמת סלפי בעלת חיישן 5 מגה-פיקסל וסוללת 4,000mAh.

המכשירים עשויים מתכת ומשלבים קורא טביעות אצבע ביומטרי בגבם, כאשר מערכת ההפעלה המגיעה עליהם באופן מובנה הינה אנדרואיד 6.0 מרשמלו. מחבר הטעינה עבור השניים הינו מסוג USB Type-C ובצד התמיכה בשפות מעיד עמוד המכירה של דגם ה-Super על תמיכה מובנית בעברית, בעוד עבור דגם ה-Max מצויינת רק התמיכה בריבוי שפות, ללא פירוט נוסף.

מחיר ועלויות ייבוא אישי 

מחירו של ה-UMI Super 4G בשלב זה עומד על 190 דולר (ארה”ב) ומחירו של דגם ה-UMI Max 4G עומד על 170 דולר (ארה”ב) ומבצע ההנחה עתיד להסתיים בעוד כ-5 ימים. עלות ייבוא מכשיר טלפון סלולרי לישראל כוללת מע”מ ע”ס 17% ותשלום מכס ע”ס 17.70%. בסה”כ צפוי דגם ה-Super לעלות כ-993 שקלים בייבוא אישי, כאשר מחירו של דגם ה-Max צפוי לעמוד על 889 שקלים בייבוא אישי.

לעמוד מוצר UMI Super 4G – לחצו כאן

לעמוד מוצר UMI Max 4G – לחצו כאן

*המחיר הצפוי הינו הערכה בלבד ולא מתחשב בעלויות שחרור ממכס ועלויות אחרות התלויות בחברות שילוח שונות.

Xiaomi Mi Max

פאבלט הענק של שיאומי הוא בהחלט לא נחלתו של האדם הממוצע. ה-Mi Max מציע מסך בגודל 6.44 ברזולוציית Full HD ומספק חומרה התואמת לשוק הביניים עם מערכת-על-שבב מדגם Snapdragon 652 מבית קוואלקום בעלת מעבד 8 ליבות במהירות מירבית של 1.8Ghz, זיכרון עבודה (RAM) בנפח 3 גיגה-בייט ואחסון של 64 גיגה-בייט. סוללת המכשיר מציעה קיבולת נאה למדי של 4,850mAh ומערך הצילום במכשיר כולל חיישן 16 מגה-פיקסל עם מפתח צמצם f/2.0 עבור המצלמה הראשית וחיישן 5 מגה-פיקסל עבור מצלמת הסלפי הקדמית.

מערכת ההפעלה המגיעה עם המכשיר הינה אנדרואיד 6.0 מרשמלו ועל-פי עמוד המוצר באתר GearBest הוא מספק תמיכה בשפה העברית.

מחיר ועלויות ייבוא אישי 

מחירו של המכשיר בשלב זה עומד על 270 דולר (ארה”ב) ומבצע ההנחה עתיד להסתיים בעוד כ-4 ימים. עלות ייבוא מכשיר טלפון סלולרי לישראל כוללת מע”מ ע”ס 17% ותשלום מכס ע”ס 17.70%. בסה”כ צפוי המכשיר לעלות כ-1412 שקלים בייבוא אישי.

לעמוד המוצר – לחצו כאן

*המחיר הצפוי הינו הערכה בלבד ולא מתחשב בעלויות שחרור ממכס ועלויות אחרות התלויות בחברות שילוח שונות.

מרחיבים את היצע הסקירות

כחלק משיתוף הפעולה שלנו עם GearBest נקבל מפעם לפעם גם מוצרים לסקירה. המוצר הראשון אותו בחרנו הינו שואב אבק רובוטי והסקירה עבורו תגיע בקרוב. אם אתם מעוניינים להמליץ לנו על מוצרים אחרים לסקירה, נשמח לשמוע את הרעיונות שלכם דרך מערכת התגובות.

חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
רונן מנדזיצקי
ronen@gadgety.co.il
עורך ראשי בגאדג’טי ומנהל החברה המפעילה את האתר. בעל תואר ראשון במדעי המחשב, בעבר עסק בתכנות ובניהול תיקים. אובססיבי במיוחד בנוגע לניסיון הבלתי נגמר להבין כיצד דברים עובדים ומקווה להמשיך ולחקור ללא סוף.
סלולרי: Apple iPhone 7 | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
 • pizzaboy

  אני שמח שאתם מקבלים כסף ואתם אחלה אתר
  אבל במקרה של שיאומי גירבסט בניגוד לכמה אתרים אחרים מכניסים רום מזויף עם וירוסים וחבל… עדיף הרבה יותר לקנות בבנגוד

 • RuR

  התשפרתם המון לאחרונה, שזה הישג עצום כי תמיד הייתם מעולים. אל תתחילו עם פרסומות מהסוג הזה עכשיו.

  • shimon

   לא מסכים איתך
   לגיטימי שאתר ירוויח כסף אם הוא מכווין אנשים למקומות נכונים וטובים.
   יחד עם זאת אני חושב שהדרך הטובה ביותר לקנות היום פלאפון זה דרך אתר KIMOVIL
   http://www.kimovil.com/en/
   אתה יכול להגדיר את טווח המחירים את החומרה של המכשיר ומקבל תוצאה של מכשירים בנתונים שהזנת
   ולבסוף החנויות הזולות ביותר שיש.
   רכשתי כבר ששה מכשירים בדרך הזאת

 • ‫יוסי בנימין‬‎

  שימו לב לרומים של המכשירים. רובם בגירסה הסינית

 • מיסטר פינק

  הבעיה הרום שמגיע עם המכשירים האלה, פרסומות והתקנות אוטומטית של אפליקציות.
  לא מבין למה עושים את זה, באמת שלא…איזה בנאדם נורמלי יקבל את זה כמובן מאליו? מוזר.

 • Darkidan

  חבל שאצלנו במדינה גנבים ולוקחים מאיתנו 34% יותר על כל מוצר מעל 75 דולר.. הגיע הזמן שזה יתחיל מ150 דולר וכל כמה שנים זה יעלה, במיוחד כשמדובר במכשיר סלולרי- ששם זה 34%, ברוב המכשירים זה 17% שזה עוד נורמלי.

 • ‫ברק יעקובי‬‎

  הם רושמים במפורש האתרים הסינים שזה רום גלובלי עם כל השפות ומתאים לשמוש מחוץ לסין עם גוגל פליי. אז למה סתם להפחיד.

  • RuR

   זה לא סתם להפחיד. כשתזמין שיאומי מאתר סיני – אתה תראה.

 • Maor

  כולם מכשירי שוק ביניים ונמוך

 • Roy

  ערב טוב,

  אני האחרון שיפריע לכם לפרסם שואב אבק רובוטי, אבל אני חושב שזה פחות מגדיר את גאדג’טי, אני אוהב את האתר בגלל שהוא מתעסק בטכנולוגית מיינסטרים שגיקים כמונו יתלהבו ממנה. שזה בעיקר טלפונים מחשבים שעונים חכמים, מצלמות והמצאות פורצי דרך, כולל משחקים וסרטי גיקים כמו קומיקס, אבל אם זה מתחיל להתפזר מידי, לי אישית זה לא מתאים.

  אם שואב אבק רובוטי נחשק שאיזו המצאה מיוחדת יכול להיות מגניב פעם ב.. אבל אם יתחילו כאן סקירות על שואבי אבק בכללי, מה השלב הבא מכונות כביסה ומקררים חכמים, כמו שהתחלתם להכניס סקירות של כל מיני סרטים משונים. אני לא חושב שזה הקהל יעד שלכם. אם העמוד הראשי יתחיל להתמלא ביותר מידי ג’אנק של סקירות רק לצורך פירסום אני חושב שאחפש מקום אחר להתעדכן.

  שוב זה האתר שלכם תעשו ככל העולה על רוחכם, אבל אני מרגיש כאן התפזרות לא חיונית, שתעייף אותי כגולש. תתפתחו אבל תשאירו את הקונספט הבסיסי והאהוב של גאדג’טי כמו שהוא. בבקשה מכם ולתשומת לבכם.

  רוי.

  • ערב טוב רוי,

   כל כניסה לתחום חדש באתר נעשית לאחר בדיקות למשך תקופה ארוכה וגם אז אנחנו עולים עם הכל לאט ובסבלנות, ובוחנים את כל הנתונים מצד הגולשים לפני שמחליטים אם להרחיב, לצמצם או לנטוש.

   והנה, הרבה תחומים שהזכרת: מצלמות, שעונים חכמים, משחקים, סרטים – אלו תחומים שלא היו קיימים פעם בגאדג’טי ויכולת לומר משהו דומה לגביהם כמו שאתה אומר עכשיו על שואב אבק רובוטי. כולם עכשיו תחומים פופולריים אצלנו לא פחות מאחרים, אפילו אותם “סרטים מוזרים”. בכל אופן, גאדג’טי לא עמוד להפוך לאתר סקירות בלעדי של שואבים, מקררים ומכונות כביסה, למרות שזה הכי מיינסטרים שיש בשוק הצרכני.

   יש לנו הרבה גולשים עם הרבה תחומי עניין והמטרה היא לתת לכל אחד את הנישה המתאימה כדי שיוכל להנות. ברור לנו שלא 100% מהתכנים יתאימו ל-100% מהאנשים, זה פשוט לא אפשרי.

   הקונספט הבסיסי של גאדג’טי עבורנו הוא מקום בו אפשר לקרוא את החדשות בעולמות הטכנולוגיה, הבידור והפנאי (אבל בעיקר טכנולוגיה) בעברית ויצירת קהילה בה אפשר גם לדבר אחד עם השני בפתיחות ולהנות מכל מה שאנחנו אוהבים לאהוב. זה לא הולך להשתנות, זה אפילו יתעצם בעתיד כשנציג עוד ועוד דברים חדשים שנמצאים בתכנון.

   סוף שבוע נעים וחג שמח,

   רונן.

   • Amityt

    תמשיכו כך!
    אהבתי ממש שהוספת כתבות על מצלמות, משחקים וביקורות סרטים.

 • Orel Benbenisti

  אתר מצוין אני הזמנתי ומזמין ממנו מלא , מחירים זולים ,יש מבצעים כל סוג משלוח מגיע לישראל תוך 14 יום..
  זה באמת אתר מצוין אמין מאוד, ותמיד נותנים שם שירות.
  דרך הגב הזמנתי את השיואמי נוט פרו 3 והגיע עם עברית ורום גלובלי כולל גוגל פליי קליטה דור 4 והכל..
  לא ממזמן גם הזמנתי zuk z2 שעלה רק 250 דולר וברמה של המכשירי דגל שעולים מעל 2500 בארץ

  • Liran Almog

   איך הzuk 2?

   • Orel Benbenisti

    הזמנתי אותו ב 13 לחודש הגיע בדיוק היום הבעיה שכרגע אצל המכס חחחח… אז יקח זמן עד שיגיע אלי עכשיו

    • Liran Almog

     אה הבנתי, אחלה תתחדש!

    • התמני

     איך משחררים מהמכס?

     • Orel Benbenisti

      זה משתחרר לבד תלוי כמה זמן יקח להם ,בפעם קודמת לקח להם שבועיים עד ששיחררו לי..
      תמיד תתקשר ותנסה להציק להם

     • התמני

      תודה על התשובה

 • אור

  שיומי רדמי נוט 3 פרו עולה בארץ 900 שקל לגרסא החזקה יותר 323
  ו780 שקל לגרסה של ה216 עם אחריות, רום מותאם וקבלה ובלי לחכות חודשים תבדקו בזאפ לפני שרצים להזמין

  • התמני

   חשבתי כבר איזה הנחה יש בחו”ל … לפי מה שאתה אומר אז ממש עובדים פה על אנשים לצערי!!!

   • אור

    יש לפעמים מכשירים ששווה לקנות בחו”ל אבל המכשיר הזה זה לא משתלם וכדאי אותו לקנות בארץ
    שווה לקנות שחוסכים מאות שקלים ולא 50 שקל

    • התמני

     תכלס…

 • התמני

  תעשו סקירה על *שוטף ריצפה רובוטי* !!!

 • Avi

  אני כבר כמה פעמים הזמנתי מgearbest ואני מרוצה. מדובר על חיסכון משמעותי בפרט לאור העובדה שכשאתה בוחר freeshipping גם מכס אתה לא משלם. כנראה אין להם כוח לבדוק את כל המשלוחים חינם. בכל אופן את מה שהזמנתי המכס לא עצר. לכן לדוגמא שיאומי מי מקס עלה לי 1200 שח ולא הייתי צריך לשלם שום מס. השבוע השיקו אותו בארץ במחיר של 1890 לגרסה הפחות טובה.. חסכון, לא? מה שכן הרום שמגיע באמת לא רשמי. אבל עם קצת ידע אפשר להתקין רום מקורי ויש לך מכשיר מעולה ומשתלם לאוהבי הז’אנר בכלום כסף.

  • שמואל

   רום לא של שיאומי?

   • Avi

    הרום שהגיע עם המכשיר לא היה מקורי. מה שהתקנתי לאחר מכן היה מקורי

  • Amityt

   פרי שיפינג זה לא בהכרח לא כולל מכס, למה להטעות אנשים??
   הם כותבים על החבילות שזה מתנה ושזה משהו שעולה זול (יעני לא צריך מכס).
   אם נתפס במכס, תצטרך לשלם מכס + קנס קטן, אם לא נתפס אז זכית.

   • Avi

    התכוונתי כשאתה בוחר בפרי שיפינג הסיכוי שייתפסו אותך בך במכס נהיה יותר קטן. זה מה שהיה אצלי כמה וכמה פעמים..

    • Amityt

     תקרא שוב מה שאני כתבתי 🙂

 • yw71

  חבל שלא מוזכרים פירמות שמוכרות באמריקה, כמו מוטורולה ו-BLU.
  דגם MOTO X של מוטורולה מודל 2015 יהיה סביב המאה דולר באיביי (משלוח חינם מסין, דואר). יקבל עידכוני אנדרואיד ישירים.

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות