הוכרזו: Sony S1 ו-S2 טאבלטי Honeycomb עם תמיכה במשחקי PlayStation

חברת סוני הכריזה היום במהלך אירוע ביפן על זוג טאבלטים חדשים המריצים את מערכת ההפעלה אנדרואיד 3.0 Honeycomb, ה-Sony S1 ו-Sony S2 (שמות קוד), שניהם צפויים להגיע לשוק העולמי עוד השנה. שמועות אודות טאבלטים מבית סוני מסתובבות כבר זמן מה ברשת, אך הדבר הפך לצפוי כאשר חברת NVIDIA הודיע באופן רשמי כי יהיו טאבלטים וסמארטפונים מבוססי פלטפורמת ה-Tegra 2 שיריצו משחקי PlayStation (אחד ושתיים).

שני הטאבלטים יגיעו עם פלטפורמת ה-Tegra 2 הכוללת מעבד כפול ליבה ויריצו את מערכת ההפעלה אנדרואיד 3.0 עם ממשק משתמש המותאם לאופיים. נראה כי טאבלט ה-S1, בעל מסך ה-9.7 אינץ’, יהיה מיועד יותר למולטימדיה, זאת בגלל הצורה בה הוא בנוי המעוגלת בחלקו האחורי ומאפשרת זווית צפייה כאשר מניחים אותו ואחיזה נוחה יותר. הוא יגיע עם זוג מצלמות קדמית ואחורית, יוכל לשמש כשלט למכשירים אחרים של סוני והוא אפילו מקבל את אישור ה-PlayStation Certified מה שאומר שהוא יוכל להריץ כותרים נבחרים של משחקי פלייסטיישן אחד (אולי בעתיד גם שתיים).

YouTube Preview Image

הטאבלט השני – S2, קצת פחות סטנדרטי בתצורה שלו, מורכב משני מסכים נפרדים בגודל 5.5 אינץ’ היכולים להיסגר כמו מחשב נייד (תצורה המוכרת עם מסכים יותר גדולים) ומגיעים יחדיו לרזולוצייה של 1024X480. ה-S2 אמור להיות נייד יותר ואולי אפילו מותאם יותר למשחקי הפלייסטיישן, זאת בזכות ממשקים שונים המנצלים את תצורתו הייחודית כמו כזה המציג על גבי אחד המסכים את המשחק ועל גבי השני את הכפתורים. גם ה-S2 מקבל את אישור ה-PlayStation Certified.

ה-S1 וה-S2 יצוידו בקישוריות WiFi, תקשורת סלולרית דור 3 ודור 4, ותמיכה ב-DLNA להצגת תכני מולטימדיה באופן אלחוטי. פרטים טכניים נוספים אודות הטאבלטים עדיין לא נחשפו, אך סביר להניח כי לקראת השקתם בסתיו אנו נקבל את פרטים מלאים. יהיה מעניין לראות אין טאבלטים ינצלו את אישור ה-PlayStation Certified והאם פלטפורמת ה-Tegra 2 אכן תקבל גם כותרי פלייסטיישן 2.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות