שלט סמסונג גלקסי (צילום: גאדג'טי)

צילום: גאדג'טי

סדרת Galaxy S8 תגיע עם רמקולים סטריאופוניים וללא שקע 3.5 מ"מ

לאחר שאפל, חטיבת מוטורולה של לנובו, HTC ויצרניות נוספות החלו להסיר ממכשירי הסמארטפון שלהן את מחבר האודיו הפופולרי והנפוץ ביותר בעולם, הוא כמובן שקע ה-3.5 מ”מ, נראה כי יצרנית הסמארטפונים הגדולה ביותר בעולם, סמסונג, תמשיך בקו דומה ותשחרר את סדרת מכשירי הדגל הבאה מבית ייצורה, Galaxy S8, ללא המחבר הפופולרי. כך מעיד זו פעם נוספת דיווח חדש של אתר Sam Mobile.

הדיווח החדש “מאשר באופן בלעדי” כי סמסונג החליטה על הסרתו של שקע ה-3.5 מ”מ ממכשירי ה-Galaxy S8 באופן סופי, מה שיאפשר ליצרנית להפוך את המכשיר לדק יותר וכן יפנה לה מקום לשילובם של רכיבים אחרים. על פי שמועה שצצה ברשת לאחרונה, עשויה סמסונג לנצל את השטח הפנימי הפנוי לצורך שילובו של מערך אודיו סטריאופוני שיגיע בשיתוף פעולה עם חברת האודיו Harman.

יחד עם הפרטים הללו, פרסם האתר שני דיווחים נוספים בהם חשף שלל פרטים אודות סדרת הדגל הבאה של היצרנית הקוריאנית. ראשית, יציעו מכשירי סדרת גלקסי S8 מחבר טעינה והעברת נתונים מסוג USB Type-C, בו הם יאלצו לבצע שימוש גם עבור חיבור אוזניות או כל אביזרי שמע ואודיו אחרים. עבור מצלמת המכשיר הקדמית שלו, כך נראה, תציע היצרנית שדרוג משמעותי לרזולוציה יחד עם פוקוס אוטומטי חדש שימותג תחת השם Smart AF.

כמו כן, מוסר האתר כי ה-Galaxy S8 ישמור על צג ברזולוציית 2K כמו קודמו, אלא שהפעם יהיה זה מיוצר בטכנולוגיה חדשה שתשפר באופן משמעותי את איכות התצוגה, תצרוך פחות חשמל ותציע אורך חיים ארוך יותר. יחד עם זאת ולא פחות חשוב מכך, מוסרים מקורותיו הבלעדיים של האתר כי סמסונג תסיר את כפתור הבית הפיזי ממכשירי הסדרה ואלו יציעו חיישן ביומטרי אופטי המוטמע כחלק ממסך המכשיר. זה, אגב, יגיע עם שוליים מצומצמים ביותר, בין היתר הודות להסרת הכפתור הפיזי.

מרבית מן הפרטים שנכתבו בידיעה זו צצו לכל הפחות פעם אחת במגוון הדיווחים אודות ה-Galaxy S8 שפורסמו במהלך החודשים האחרונים, כך שהם למעשה מהווים אישור נוסף לאלו, הפעם על ידי מקור אמין במיוחד בכל הנוגע ליצרנית הקוריאנית.

ההכרזה על סדרת Galaxy S8 צפויה להתרחש בחודש פברואר הקרוב, לקראת פתיחת אירוע תערוכת MWC 2017 ב-27 בפברואר.

מקורות
Sam Mobile
2
3
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות