המשחק Super Mario Run שובר את שיא ההורדות של חנות האפליקציות

המשחק החדש של נינטנדו, Super Mario Run, ממשיך לשבור שיאי הורדות. בהצהרה ששחררה נינטנדו לעיתונות דווח כי המשחק ירד לא פחות מארבעים מליון פעם בחנות האפליקציות של אפל, AppStore, בארבעת הימים הראשונים להשקתו. מדובר בשיא של כל הזמנים בחנות האפליקציות. בהצהרה צוטט פיל שילר (Phil Schiller) מאפל, באומרו כי המשחק אכן שבר את השיא.

נינטנדו דיווחה כי בנוסף לכך שהמשחק זינק לראש טבלת המשחקים בקטגוריה החינמית בלא פחות מ-140 מדינות (מתוך 150 בהן הושק), מריו גם הספיק להיכנס לעשיריית המשחקים הרווחיים ביותר בחנות. לא דווח אודות הכנסות המשחק באופן רשמי, אולם מדירוגו הגבוה בין המשחקים הרווחיים ביותר, ניתן להניח כי הוא הכניס לנינטנדו סכום מכובד עד כה. יש לזכור כי המשחק עדיין לא הושק למכשירי אנדרואיד, וכל הנתונים מתייחסים למכשירי Apple בלבד.

ייתכן כי נינטנדו פרסמה את הדיווח על מנת להיאבק בירידת ערך המניה שלה, שהחלה לאבד מערכה עם שחרור המשחק לחנות האפליקציות. באופן תמוה למדי, על אף שנראה כי Super Mario Run מצליח באופן מסחרר, המשקיעים נבהלו מביצועיו של השרברב מיפן והחלו למכור את מניותיהם בקצב מוגבר. עם זאת, ייתכן כי המניה בסך הכל מתקנת את ערכה, שכן טרם שחרור המשחק המניה עלתה באופן ניכר.

בנוסף, החברה רוצה להקל על השחקנים להנות כמה שיותר מהמשחק לאחר התשלום הראשוני. למשל, החל מהעדכון האחרון נינטנדו מאפשרת לשחקנים להתחרות בחבריהם ללא הצורך ב”כרטיסים” למצב Toad Rally. נינטנדו סוגרת את הודעתה במסר לפיו החברה מאמינה שהיא משיגה את מטרתה: הגדלת מספר הלקוחות אשר מכירים אותה ואת סופר מריו טוב יותר. בראות השיא שזה עתה נשבר, קשה להתווכח.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות