אנדרואיד 7 על מכשיר OnePlus 3T

מערכת ההפעלה Oxygen OS 4.0 מגיעה למכשירי OnePlus 3 עם אנדרואיד 7

יצרנית הסמארטפונים הסינית OnePlus החלה לשלוח עדכון מהאוויר (OTA) לשם שדרוג למערכת ההפעלה Oxygen OS בגרסה 4.0 עבור מכשירי הדגל של 2016, הם ה-OnePlus 3 וה-OnePlus 3T, כך על פי הודעות שפורסמו באופן רשמי בפורומי החברה של שני הדגמים.

העדכון למערכת ההפעלה החדשה מביא עימו לראשונה את אנדרואיד 7.0 למכשירי הדגל של OnePlus והחל להישלח בהדרגה למשתמשים כבר אתמול (31.12.16). בין העדכונים הצפויים להגיע בגרסה החדשה ניתן למצוא עיצובים חדשים לוילון ההתראות והתפריטים, יכולת צפיה חדשה בחלונות מרובים בו זמנית, אפשרות להגיב במהירות היישר מתוך חלונית ההתראה הקופצת ועוד.

עדכון הגרסה מגיע למכשיר ה-OnePlus 3 מעט יותר מחודש לאחר שהודיעה החברה על הפסקת ייצורו ואת מקומו תופס כעת דגם ה-OnePlus 3T עליו הכריזה החברה בחודש נובמבר האחרון. בשלב זה לא ברור האם מדובר בעדכון האחרון שיקבל דגם ה-OnePlus 3 בעתיד מעבר לעדכון הנוכחי, אולם בחברה צפויים להמשיך לתמוך בו לכל הפחות עם תיקוני באגים ושיפורים שונים למערכת ההפעלה הקיימת.

במידה שכבר ביצעתם עדכון לגרסה החדשה (בין אם התקבלה באופן רשמי או בגרסת הבטא), נשמח לשמוע על חוויות השימוש שלכם דרך מנוע התגובות.

מקורות
OnePlus
2
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות