דיווח: המשחק Mass Effect: Andromeda לא יגיע ל-Switch של נינטנדו

| יום חמישי, 5 בינואר 2017, 15:59 | משחקים

חברת BioWare המפתחת את סדרת Mass Effect המצליחה, הודיעה כי המשחק הבא – Andromeda, לא צפוי להגיע לקונסולה החדשה של נינטנדו, ה-Switch. בהתחשב בכך שהמשחק הקודם בסדרה – Mass Effect 3, הגיעה לקונסולה Wii U של נינטנדו, החדשות עלולות לאכזב לא מעט מעריצים המתכננים לקנות את המכשיר החדש של נינטנדו.

מייק גמבל (Mike Gamble) מפיק המשחק, צוטט בראיון באומרו כי המשחק לא מתוכנן להגיע ל-Switch: "לא כרגע, לא, זה לא בתכנון", אמר גמבל כשנשאל האם המשחק הבא בסדרה יגיע למכשיר החדש של נינטנדו. עם זאת, יש תקווה עדיין למעריצי המשחק: "אם ה-Switch תושק וכולם יבקשו את Mass Effect, מי יודע. אנחנו לא רוצים לסגור דלתות", אמר גמבל.

אחד האתגרים המהותיים של נינטנדו בהשקת המכשיר הקודם שלה, ה-Wii U, היה חוסר תמיכה ממפתחי צד ג' ומיעוט של משחקים. נראה כי הפעם החברה עושה מאמצים גדולים כדי להמנע ממצב דומה, וכבר בחשיפת המכשיר דאגה לספר לקהל כי מספר גדול של מפתחי צד ג' יתמכו במכשיר וישחררו עבורו משחקים. גם EA, המפיצה את Mass Effect, צפויה לשחרר משחקים ל-Switch – אך כנראה ש-Mass Effect הוא לא אחד מהם.

ב-12 לחודש אנו צפויים לשמוע פרטים נוספים על ה-Switch, במסיבת עיתונאים של נינטנדו שבה צפויה החברה לחשוף נתונים רבים: מחיר המכשיר הצפוי, נתונים טכניים, והמשחקים הזמינים בהשקת המכשיר, למשל. אין ספק כי התמונה תתבהר בקרוב, ואולי נראה גם משחקים אחרים של EA שיושקו לצד המכשיר.

מקורות
Dual Shockers
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות