-פרסומת-

המחשבים השולחניים של MSI מתעדכנים עם מעבדי Kaby Lake ומפרט חזק

| יום רביעי, 11 בינואר 2017, 16:03 | מחשבים

מחשב MSI Aegis לשנת 2017 (תמונה: MSI)

יצרניות רבות עדכנו את מחשביהן עם מעבדי Kaby Lake החדשים ו-MSI אינה יוצאת דופן. היצרנית הטיוואנית עדכנה את סדרות Aegis, Nightblade ו-Trident עם המעבדים העדכניים על מנת לספק להם ביצועים מירביים וליישר קו עם המתחרות.

ראשונה בתור היא סדרת ה-Aegis, המורכבת ממחשבים נייחים מורכבים מראש בעיצוב גיימרי צעקני עם מארז שחור ושלל צבעי LED. כל המחשבים בסדרה נהנים מהמעבד החזק ביותר בדור הנוכחי, ה-Core i7-7700 – שניים מהם נהנים מסדרת ה-K הניתנת להמהרה. החזק בסדרה, ה-Ti 3, מתפאר ב-64GB של RAM ועד זוג כרטיסי NVIDIA GeForce GTX 1080.

בגזרת האחסון תקבלו ב-Ti 3 עד 1TB של אחסון מהיר במיוחד דרך כונן SSD בתקן PCIe ולצידו כונן קשיח רגיל בנפח 3TB. החיבורים מורכבים מעשר יציאות USB (שמונה מהן מסוג USB 3.0 ושתיים נוספות מסוג USB 2.0), חיבור USB-C, יציאת HDMI 2.0 למסכים ושלוש יציאות DisplayPort 1.4. במחשב משולב מגבר איכותי מסוג ESS Sabre. למחשב יציאת HDMI קדמית לשימוש עבור מציאות מדומה.

מחשב MSI Nightblade לשנת 2017 (תמונה: MSI)

מחשב MSI Nightblade לשנת 2017 (תמונה: MSI)

שנייה בתור היא סדרת ה-Nightblade הקומפקטית יותר. במחשבי הסדרה הוטמעו מעבדי Kaby Lake מדגמי Core i5 או Core i7. לכל המחשבים בסדרה 16GB של RAM מסוג DDR4, כונן SSD בנפח 128GB וכונן קשיח בנפח 1TB.

החיבורים בדגם ה-Nightblade 3 המתקדם ביותר מורכבים מיציאת USB 3.1 בודדת, ארבע יציאות USB 2.0, חיבור USB-C, ויציאות HDMI ו-DisplayPort למסכים. לשניים מהמחשבים בסדרה חיבור HDMI קדמי עבור מציאות מדומה, בדומה למחשב מסדרת Aegis.

מחשב MSI Trident לשנת 2017 (תמונה: MSI)

מחשב MSI Trident לשנת 2017 (תמונה: MSI)

אחרונה חביבה היא סדרת Trident הקומפקטית, בה עודכן דגם אחד בלבד – ה-Trident 3. הוא מכיל מעבד Core i5 או Core i7, שמונה גיגה-בייט של RAM, כרטיס מסך מדגם NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti או 1060, כונן SSD בנפח 256GB, וכונן HDD רגיל בנפח 1TB. מערך החיבורים מורכב מחיבור USB-C, חיבור USB 3.1, וארבע יציאות USB 2.0. למחשב זוג חיבורי HDMI – אחד אחורי למסכים ואחד קדמי למציאות מדומה.

MSI טרם פרסמה פרטים אודות תמחור ותאריכי השקה ובשלב לא ברור האם המחשבים החדשים יגיעו אל ישראל.

מקורות
Tom's Hardware
חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
עדן גוטליב
תלמיד תיכון במגמה מדעית הנדסית. טכנולוגיה זורמת בעורקיי מגיל 9. מתעניין בעיקר בתחום הסלולר והחומרה, עם פינה חמה בלב למעבדים. כשהידיים שלי לא על המקלדת, הן אוחזות בכידון האופניים (או במחשבון).
סלולרי: OnePlus One | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות