-פרסומת-

דיווח: אייפון 8 יגיע עם מסך 5.2 אינץ’ ומימדים מצומצמים

| יום חמישי, 16 בפברואר 2017, 12:58 | סלולר
תמונת קונספט למכשיר ה-iPhone 8 עם מסך נטול שוליים (מקור: Handy)

קרדיט תמונה: Handy Abovergleich [CC-by-sa 3.0]

במהלך החודשים האחרונים החלה חרושת השמועות, ההדלפות והדיווחים אודות דור מכשירי האייפון הבא – iPhone 7S, iPhone 7S Plus ו-iPhone 8 (או iPhone X) להתגבר עוד ועוד. כעת מתפרסם דיווח חדש שטוען כי דגם הפרימיום מבין המכשירים הללו, iPhone 8, יציע למשתמשיו מימדים הזהים או דומים לאלו של מכשירי האייפון עם מסך 4.7 אינץ’  – זאת אף על פי שהוא משלב צג OLED בגודל 5.2 אינץ’. דברים אלו מגיעים מלא אחר מאשר אנליסט המובייל הבכיר ומי שסיפק לנו אינספור ידיעות בעניינה של אפל, הוא מינג-צ’י קאו.

עוד חושף האנליסט במסגרת הערכותיו כי אפל תצליח לדחוס בגופו של האייפון 8 סוללה בנפח דומה למדי לאלו של דגמי הפלוס של האייפון – 2,700mAh. לא מדובר בקיבולת מרשימה, אך בהתחשב בכך שחיי הסוללה של דגמי ה-iPhone 6/6S/7 Plus היו טובים למדי, ניתן להעריך כי כך יהיה גם עם אייפון 8. למעשה, נוכח השימוש בצג OLED, ייתכן כי חיי הסוללה אף יהיו טובים יותר.

בדיווח אחר שמתפרסם גם הוא באתר, נמסר כי עבור דור האייפונים הבא, עשויה אפל להשאיר מאחור את מתאם ה-Lightning ל-3.5 מ”מ שזכו משתמשי סדרת אייפון 7 לקבל נוכח היעדרו של שקע ה-3.5 מ”מ הפופולרי. עבור יכולות הטעינה האלחוטיות שצפויות להגיע לאייפון 8 מעיד הדיווח כי הענקית מקופרטינו תציע למשתמשיה את אביזר הטעינה (ייתכן משטח טעינה אלחוטי) לרכישה כאביזר נלווה למכשיר.

על סדרת האייפון 7S ואייפון 8 צפויה אפל להכריז במהלך המחצית השניה של השנה הנוכחית.  

מקורות
Apple Insider
2
חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
 • 50smet

  כמה כבר עולה להם המתאם 3.5??
  נראה שמנסים לדחוף את הAirPod בכוח לצרכנים.
  מסחטת הכספים של אפל מתוחכמת כרגיל.

  • Android Developer

   הם דווקא מרויחים יותר מהסטנדרט שלהם, כי כל מוצר שיצרנית אחרת מייצרת לסטנדרט של אפל נותן לאפל כסף.

 • iphone1000

  אני לא חושב שהוא ייקרא אייפון 8

 • Ron

  לא יהיה דגם של OLED בגודל של הפלוס ?
  השנה היא הולכת לתת את כל הכוח לעומת השנתיים האחרונים

 • Martok2

  גישה נכונה לדעתי. יש לי איפון 6 פלוס והמכשיר פשוט גדול מידי פיזית ולא נוח ביד גם אחרי מעל שנתיים של שימוש. האיפון 6 מרגיש מעולה ביד, אבל המסך קטן מידי, כך שבניית מכשיר עם מימדים פיזיים של איפון 6/7 אבל עם מסך גדול יותר פוגעת בול. סוללה בנפח זהה לדגמי הפלוס תבטיח זמן שימוש של יום פלוס. כל שאר התוספות כמו מסך אמולד, טעינה אלחוטית ומן הסתם שיפורים במעבד ובמצלמה ואולי גם זיהוי פנים, יוצרים קפיצה משמעותית לעומת דגמי האיפון 7 ולא משאירים שום תחום חסר לעומת המתחרים.

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות