טריילר רשמי ראשון לליגת הצדק

ליגת הצדק (תמונה באדיבות אולפני האחים וורנר)

אולפני האחים וורנר, המפיקים את הסרטים ביקום הקולנועי של גיבורי DC, שיחררו טריילר חדש ל”ליגת הצדק” (Justice League). אמנם וורנר שחררה כבר מספר טיזרים לסרט, הטריילר החדש מוגדר כטריילר ה”רשמי” הראשון.

הטריילר מראה שוב את ברוס וויין/באטמן, אותו משחק בן אפלק (Ben Affleck) ואת דיאנה פרינס/וונדר וומן, אותה משחקת גל גדות, מגייסים שלושה לוחמים נוספים למטרה משותפת: ארתור קרי/אקווהמן, בגילומו של ג’ייסון מומואה (Jason Momoa); ויקטור סטון/סייבורג, בגילומו של ריי פישר (Ray Fisher); ובארי אלן/הברק, בגילומו של עזרא מילר (Ezra Miller). הפעם, אנחנו רואים גם למה הם מגויסים.

המקור של האיום החדש עוד לא ברור לגמרי מהטריילר, אך אנו רואים את חברי ליגת הצדק נלחמים ביצורים מכונפים, ספק-משוריינים-ספק-מכאניים, המזכירים מעט את היצורים מהחלום הנבואי שהיה לברוס וויין ב”באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק”. סופרמן עצמו לא מופיע בטריילר, אך ידוע כבר שיהיה לו תפקיד כלשהו בסרט, והנרי קאביל (Henry Cavill) שמגלם אותו רשום כמשתתף בסרט.

בנוסף, אנחנו רואים לראשונה את ג’יי קיי סימונס (J.K. Simmons) בתפקיד המפקח ג’ים גורדון, שיופיע ב”ליגת הצדק”, אך כנראה ישחק תפקיד גדול יותר בסרט הבא של באטמן, שצפוי לצאת בשנה הבאה.

“ליגת הצדק” צפוי לעלות למסכים ב-17 לנובמבר בארצות הברית. הסרט, שנקרא בעבר “ליגת הצדק – חלק 1” נפתר מהסיומת, וסרט ליגת צדק שני כרגע לא מוכרז רשמית, אך סביר שנראה את הגיבורים האלה מופיעים שוב על המסך ביחד, במתכונת כזו או אחרת.

השוואת מפרטים