טריילר ראשון לסרט "זה – IT" של סטיבן קינג

אולפני האחים וורנרשחררו אמש (ד') טריילר ראשון לסרט "זה" (IT), עיבוד חדש לספר האימה המצליח של סטיבן קינג (Stephen King), המספר על עיירה אמריקאית בשם דרי (Derry) שאת ילדיה רודף שד רצחני בדמות ליצן.

בטריילר אנו רואים כיצד ילד בשם ג'ורג'י, אחיו של ביל, אחד מגיבורי הסרט, פוגש לראשונה את הליצן המפלצתי. אותו ליצן, שמזהה עצמו כפניוויז (Pennywise), אותו משחק ביל סקארסגארד (Bill Skarsgard), ממשיך לרדוף את ביל וחבריו בכל מיני דרכים נוראיות.

הספר של קינג עוסק בחייהם של הילדים בדרי, שנאלצים להתמודד עם הקשיים האישיים שלהם שהיו מאתגרים כל ילד בגילם, אלא שבנוסף הם נרדפים על ידי הליצן, שתוקף ילדים בלבד וניזון מהחששות והפחדים שלהם.

מתוך הסרט "זה" (תמונה באדיבות אולפני Warner Bros)

מתוך הסרט "זה" (תמונה באדיבות אולפני Warner Bros)

זוהי האדפטציה השניה לספר – ב-1990 יצאה מיני סדרה טלויזיונית בת שני פרקים, בה פניווייז שוחק על ידי טים קרי (Tim Curry) מ"מופע האימים של רוקי". האדפטציה החדשה היא האדפטציה הקולנועית הראשונה לסרט, שמופקת בתקציב הרבה יותר גבוה. הסרט נכתב על ידי גארי דוברמן (Gary Dauberman), שכותב תסריטים לסרטי אימה מאז 2007, ומבוים על ידי אנדרה מושייטי (Andres Muschietti), שביים את "מאמא" (Mama), סרט אימה שהופק על ידי גיירמו דל טורו (Guillermo del Toro).

"זה" צפוי לעלות למסכים בארצות הברית ב-8 בספטמבר השנה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות