טריילר ראשון למגדל האפל של סטיבן קינג

לקראת יציאת הסרט בסוף הקיץ הקרוב, סוני שחררה טריילר מלא ראשון ל”המגדל האפל” (The Dark Tower), סרט שיתבסס על סדרת ספרי “המגדל האפל” של סטיבן קינג (Stephen King).

הסרט מספר את סיפורו של אקדוחן בשם רולנד דשיין (Roland Deschain), אחרון האקדוחנים מגלעד (Gilead), מסדר אבירים נושאי-אקדח שהגנו על עולמם לפני שהוא נחרב. אידריס אלבה (Idris Elba) משחק את רולנד. האקדוחן עוקב אחר אדם מסתורי המכונה “האיש בשחור”, מכשף רב עוצמה אותו משחק מתיו מקונוהי (Matthew McConaughey), כאשר שניהם שואפים להגיע אל המגדל האפל העומד במרכז כל העולמות, איש איש מסיבותיו שלו.

אידריס אלבה ומתיו מקונוהי מתוך "המגדל האפל" (תמונה באדיבות Sony Pictures)

אידריס אלבה ומתיו מקונוהי מתוך “המגדל האפל” (תמונה באדיבות Sony Pictures)

בדרך רולנד פוגש את ג’ייק צ’יימברס (Jake Chambers), ילד מניו-יורק של עולמינו אנו, שמגיע לעולמו של רולנד בטעות. מהטריילר ניתן לשער שבניגוד לספר הראשון בסדרה, “האקדוחן” (The Gunslinger), בו אנו מלווים את רולנד לבד רוב הזמן, הסיפור של הסרט עשוי להתמקד דווקא בג’ייק, ובמפגש הראשוני שלו עם רולנד. את ג’ייק יגלם טום טיילור (Tom Taylor).

במאי הסרט ניקולאי ארסל (Nikolaj Arcel) הצהיר שלא מדובר באדפטציה ישירה של ספריו של סטיבן קינג, אלא בסיפור מחדש, סיפור בו ישתתפו אותן הדמויות, ששוב תרות אחר המגדל האפל, אך ההתרחשות תהייה שונה מאד בדרך. קינג עצמו לקח חלק בהפקה ונראה מרוצה מאד מהכיוון שארסל והתסריטאים לקחו.

“המגדל האפל” יצא ב-27 ביולי בישראל, כשבוע לפני ארצות הברית. בעבר דווח שב-2018 תצא גם מיני סדרה, שתתן עוד רקע גם לרולנד וגם לג’ייק. נכון לרגע זה ישנם פרטים מועטים מאד על הסדרה המדוברת, ועוד לא ודאי שהיא תצא לפועל, אך הסרט המצופה כבר כמעט כאן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות