-פרסומת-

שמועה: מייזו מתכננת סמארטפון נטול שוליים אמיתי שיושק ב-2018

| יום שני, 15 במאי 2017, 15:03 | סלולר
לוגו חברת מייזו

נראה שיצרנית הסמארטפונים הסינית מייזו לא ממהרת לצמצם את פעריה מול ענקיות המובייל והטכנולוגיה המובילות בשוק הסמארטפונים, ותשיק לקהל לקוחותיה סמארטפון בעל מסך נטול שוליים אמיתי, אך ורק במהלך 2018. כך מעידה שמועה חדשה שמקורה בסין.

לטענת השמועה, אף על פי שהמכשיר בעל המסך נטול השוליים מבית היצרנית מתוכנן, לכאורה, להפוך לרשמי בנקודה כלשהי במהלך 2018, נוכח העבודה הרבה הנדרשת בפיתוחו, החלה היצרנית בפיתוחו של דגם זה בין כותלי משרדיה כבר בימים אלו. המכשיר, שאולי אף יהיה ה-Meizu Pro 8, צפוי להגיע למשתמשיו עם מערכת שבבים מבית קוואלקום (Snapdragon 835/Snapdragon 845), כאשר מחירו לצרכן יעמוד על כ-4,000 יואן סיני (שווי ערך לכ-2,100 שקלים על פי שער ההמרה הנוכחי).

הדברים הללו מגיעים אלינו זמן לא רב לאחר שאישר נשיא החברה, לי נאן, כי במייזו לא מתכננים להשיק סמארטפון נטול שוליים במהלך 2017. הסיבה לכך הייתה מכיוון שלמעצבים והמפתחים ביצרנית הסינית ישנן מחשבות שניות בעניין עיצוב מכשירים נטולי שוליים, רמת השימושיות הכללית ובעניין בעיית מיקום קורא טביעות האצבע בה נראה כי נתקלה גם סמסונג, כאשר החלטתה (על פי הדיווחים) למקם את החיישן הביומטרי בגב המכשיר התרחשה ברגע האחרון עקב קשיים טכניים.

נכון לרגעים אלו לא ידועים פרטים נוספים אודות הסמארטפון נטול השוליים של מייזו, אך עד הכרזתו מפרידים בינינו חודשים רבים בהם צפויים להיחשף פרטים נוספים בעניינו.

מקורות
Giz China
חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות