-פרסומת-

סוכן 47 מוכן לפעולה: מפתחת משחקי Hitman שומרת על זכויות המשחק כחברה עצמאית

| יום ראשון, 18 ביוני 2017, 15:12 | משחקים
המשחק HITMAN

במהלך חודש מאי הודיעה Square Enix שהיא מפסיקה לעבוד עם IO Interactive. חברת Square Enix היא אחת ממפיצות המשחקים הגדולות ביפן ובעולם כולו, ועומדת מאחורי להיטים כמו Final Fantasy, Tomb Raider ו-Deus Ex.

ההחלטה להפרד מ-IO Interactive הגיעה בעקבות הפסדים של כ-43 מיליון דולר, לפי הדיווחים של Square Enix. זאת מכיוון ש-Hitman, המשחק האחרון בסדרת הדגל של IO Interactive, נכשל במכירות למרות אהדת המבקרים והמעריצים.

מאז הניתוק של IO Interactive מ-Square Enix מעריצי המשחק חששו שזה סופו של המתנקש הקירח. כעת IO Interactive מודיעה שלא כך הדבר. מנכ”ל החברה חקן אברק (Hakan Abrak) הודיע ש-IO Interactive תמשיך לעבוד כמפתחת משחקים עצמאית, ושהיא שומרת על הזכויות לסדרת Hitman, הסדרה שמשחקה הראשון יצא בשנת 2000 והזניק את החברה לתודעה של מיליוני גיימרים.

אנחנו עומדים לבנות את העתיד של עצמינו וזה מלהיב מאוד” אמר אברק. הוא הוסיף ש-IO Interactive “פתוחה להזדמנויות לעבוד עם שותפים נוספים בעתיד“. הוא הודה ל-Square Enix על התמיכה המתמשכת בשנים האחרונות, אך הוסיף גם שהוא מאד שמח לחזור לשורשים העצמאיים של החברה.

לא ידוע עדיין כיצד זה ישפיע על משחק Hitman האחרון, והאם תצא לו עונה שניה. IO Interactive הבטיחה לחשוף פרטים נוספים על עתיד החברה ועל מותג Hitman במהלך השבוע הקרוב.

חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
 • Almog

  הטעות של IO Interactive היה בבחירה המוזרה להוציא משחק לפי פרקים ולא משחק שלם.
  המשחק האחרון של היטמן היה כמעט מושלם, מהנה, בלי באגים ותכנון שלבים מעולה, כל שלב גרם לחשיבה מוקדמת ופיטרול של המקום.

  הבעיה היחידה במשחק היה ברגע שהם השלב היה נגמר היה צריך לחכות כמעט חודש לשלב הבא, גרם לשיכחה ולפחות בשבילי רק לקבל את השלבים האחרונים של המשחק רק בשביל לסיים אותו, איכשהו הסיפור נזנח.

  אני מקווה שהם ימשיכו להוציא משחקים של היטמן בלי יותר מדי סיפורים, אחד סדרות המשחקים היותר טובים שיצאו, לפחות מאז שאני התחלתי לשחק.

  • Boris Ulyanskiy

   ההחלטה לחלק אותו לשישה פרקים הייתה של Square Enix, לא של IO.

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות