Lenovo Moto X4 (הדלפה)

Lenovo Moto X4 (הדלפה)

Lenovo Moto X4 יגיע עם מערך צילום כפול, עיצוב פרימיום ומפרט לשוק הבינוני-גבוה

לאחר מספר שנים בהן Moto X היוותה לסדרת מכשירי הדגל מבית מותג מוטורולה, הנמצא בבעלותה המלאה של ענקית הטכנולוגיה, המחשוב והמובייל הסינית לנובו, שינתה החטיבה את אופן פעילותה בשוק המובייל בשנה שעברה והכריזה על סדרת דגל חדשה בשם Lenovo Moto Z. עם זאת, סדרת מוטו X לא נותרת מאחור ודיווחים שונים העידו כי זו תהפוך השנה לסדרת מכשירי הפרימיום הפונים לשוק הבינוני-גבוה בייצור חטיבת מוטורולה, עם הכרזתו של סמארטפון ה-Lenovo Moto X4 מאוחר יותר השנה.

כעת, לוקח לעצמו את הבמה מדליף המובייל הפופולרי אוון בלאס וחושף בצמד דיווחים חדשים את כל המידע אודות המוטו X4. ראשית, נתייחס לתמונת היח"צ של המכשיר אותה מפרסם בלאס בחשבון הטוויטר שלו, שם נראה ה-Moto X4 כשהוא מציע מבנה מתכת מלא בעל גב מבריק בעיצוב יוקרתי. בגב המכשיר נמצא איזור ייעודי למערך הצילום הראשי, שכולל שני חיישני צילום נפרדים ברזולוציית 12 ו-8 מגה פיקסל, כמו גם פלאש LED כפול.

בחלקו הקדמי של הסמארטפון נמצא מסך בגודל 5.2 אינץ' וברזולוציית Full HD, מעליו מוטמע מערך צילום משני עבור מצלמת הסלפי הכולל חיישן בודד ברזולוציית 16 מגה פיקסל בשילוב פלאש LED קדמי. מילימטרים בודדים מתחת למסך נמצא כפתור קפסטיבי המשמש כחיישן ביומטרי לזיהוי טביעת האצבע של המשתמש.

מקור: טוויטר

מקור: טוויטר

בדיווח אחר של המדליף, חושף זה את כל הפרטים הנוגעים למפרטו הטכני. על פי דיווח זה, ה-Moto X4 יציע למשתמשיו את יכולותיה של מערכת השבבים Snapdragon 630 הכוללת 8 ליבות Cortex-A53 בתדר ליבה מירבי של 2.2GHz בשילוב המאיץ הגרפי Adreno 508. לצד שבב זה נמצא 4GB RAM, רכיב אחסון פנימי בנפח 64GB הניתן להרחבה באמצעות כרטיס MicroSD וסוללה בקיבולת של 3,000mAh. נוסף על כך, יעמוד המוטו X4 בפני מים ואבק תחת תקן IP68.

הכרזת המכשיר והשקתו צפויים להתבצע מאוחר יותר השנה, ייתכן במהלך הרבעון האחרון של 2017 (בין החודשים אוקטובר-דצמבר).

מקורות
Venture Beat
Twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות