חשבתם שראיתם הכל? הכירו את “סימולטור הספינר” ב-Steam

| יום שישי, 4 באוגוסט 2017, 17:35 | משחקים

קשה להאמין – אך זה אמיתי. ב-Steam צץ משחק חדש, שנקרא Fidget Spinner Simulator. במשחק זה עליכם לסובב את הספינר שלכם, תוך כדי רכיבה על Hoverboard ותחרות מול חברים. המשחק עולה כרגע 80 סנט ב-Steam. מדובר בהנחה מהמחיר המלא, דולר בודד, לזמן מוגבל בלבד.

תיאור המשחק אינו מתכחש לניחוח האופורטוניסטי העולה ממנו: “סובבו את הפיג’ט-ספינר שלכם, רכבו על ההוברבורד, ותהנו מהנוף. כל הטרנדים של 2017 נמצאים במשחק זה”. ובכן, קשה להתווכח עם עובדה זו, אולם נשאלת השאלה מי לעזאזל ביקש “סימולטור גיל 12” ב-Steam.

המשחק מגיע עם רשימת הישגים שניתן להשלים

אם חשבתם שהמשחק מסתכם בסיבוב של ספינר, טעות בידכם. Fidget Spinner Simulator מגיע עם רשימה משלו של אתגרים שניתן להשלים – החל מסיבוב ראשון על ה-Hoverboard, עבור בספינרים שונים שאפשר לפתוח לשימוש, וכלה בתג מיוחד שתקבלו אם תבלו 3000 שעות במשחק, כלומר למעלה מ-4 חודשים ברצף.

המשחק יצא רק לפני כמה ימים, והביקורות עד כה מעורבות, בלשון המעטה. שחקנים רבים מתלוננים כי המשחק אינו איכותי ואינו מלוטש, וטוענים כי מדובר בבזבוז של כסף, למרות המחיר הנמוך. הדבר אינו מפתיע, היות ונראה כי המשחק לא לוקח את עצמו ברצינות רבה מדי. “תהנו, ואל תשתגעו יותר מדי מהמשחק הזה”, נכתב בעמוד ה-Steam של המשחק.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות