-פרסומת-

יוצרי פאודה יפיקו סדרות מקור לנטפליקס

| יום חמישי, 10 באוגוסט 2017, 19:30 | בידור ופנאי
ליאור רז (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

ליאור רז (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

נטפליקס הודיעה היום (ה’) על שתי סדרות חדשות המופקות על ידי ליאור רז ואבי יששכרוף, יוצרי הסדרה “פאודה“. שתי הסדרות יהיו בלעדיות לשירות הצפיה הישירה של נטפליקס.

שמה של הסדרה הראשונה לא נקבע עדיין. היא תכתב על ידי רז ויששכרוף, ורז יככב בה בתפקיד הראשי, בדומה ל”פאודה”. הסדרה מבוססת על אירועים אמיתיים, ותעסוק בשיתוף פעולה בין ה-CIA למוסד המנסים לחסל את אחד הטרוריסטים המסוכנים בעולם.

הסדרה השנייה תקרא Hit and Run. זו סדרת מתח וריגול העוקבת אחר גבר שחייו המאושרים התהפכו כאשר אשתו נהרגה בתאונת פגע וברח מסתורית. רז ויששכרוף ישמשו כמפיקים בפועל בסדרה, לצד Principato-Young Entertainment שתפיק גם את הסדרה השניה, ולצד Mandeville Films.

אנו נרגשים מאוד להתחיל את הפרויקטים הללו עם נטפליקס“, הודיעו רז ויששכרוף. “זהו כבוד רב עבורנו להמשיך את מערכת היחסים שיצרנו איתם, ואנו נפעמים מכך שהסיפורים שאנו יוצרים ישותפו בכל רחבי העולם“.

ליאור ואבי הם מספרי סיפורים מצוינים ואנחנו גאים להרחיב את מערכת היחסים שלנו עימם“, אמרה סינדי הולנד, סגנית נשיא תוכן מקורי בנטפליקס. “אנחנו נמשכים אל החזון הגלובלי שיש בפרויקטים שלהם, כשכל אחד מהם מלא בדרמה, מתח ורלבנטיות לעידן המודרני שבו אנו חיים“.

“פאודה” היא סדרה העוקבת אחר חוליית מסתערבים ישראלית. הסדרה מופקת ומופצת על ידי Yes, ומחוץ לישראל היא מופצת בלעדית על ידי נטפליקס. צילומי העונה השניה של “פאודה” החלו ביוני האחרון והסדרה צפויה לעלות לשידור ב-Yes לקראת סוף השנה הנוכחית. היא תעלה במלואה לנטפליקס במהלך 2018.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות