כך עשוי להיראות YotaPhone 3 (הדלפה)

כך עשוי להיראות YotaPhone 3 (הדלפה)

YotaPhone 3 נחשף בתמונות מודלפות עם שני מסכים ומסגרת מתכת

| יום שלישי, 15 באוגוסט 2017, 16:30 | סלולר

מוקדם יותר השנה, במסגרת כנס Expo China-Russia שהתרחש בסין, הכריזה יצרנית הסמארטפונים הרוסית יוטה-פון באופן רשמי על דור הסמארטפונים הבא בייצורה – YotaPhone 3, המיועד לתפוס את מקומו של הדגם האחרון בסדרה, יוטה פון 2 שהוכרז לראשונה ב-2014. חרף ההודעה על קיומו, לא הציגה החברה את המכשיר או פרטים בדבר מפרטו. כעת, לקראת ההשקה הצפויה להתרחש באזור חודש ספטמבר, דולפות לרשת תמונות יח"צ המתיימרות להציג את ה-YotaPhone 3.

על פי התמונות המודלפות, שמקורן במולדת היצרנית ברוסיה, ניתן לראות כי היוטה פון 3 יגיע למשתמשיו עם עיצוב יוקרתי המשלב מסגרת מתכת יחד עם יריעת זכוכית העוטפת את חלקו הקדמי. שם, נמצא מסך מגע צבעוני עם פאנל AMOLED בגודל 5.5 אינץ' וברזולוציית Full HD 1080p, וכן כפתור בית פיזי שעשוי לשמש גם כקורא טביעות אצבע.

בעת שנעבור לגבו, נראה את גולת הכותרת של המכשיר – היא כמובן מסך E-Ink שחור-לבן המוטמע בגבו, זאת מילימטרים ספורים מתחת למערך הצילום הראשי. מערך זה יכיל חיישן יחיד ברזולוציית 12 מגה פיקסל וכן פלאש LED צמוד. עבור מערך הצילום המשני צפויה היצרנית לשלב חיישן ברזולוציית 13 מגה פיקסל.

יחד עם תמונות היח"צ המודלפות מגיעים אלינו פרטים חדשים בדבר סוללת ה-YotaPhone 3. לפי אלו, המכשיר יציע למשתמשיו סוללה בקיבולת של 3,200mAh שתיטען דרך מחבר טעינה והעברת נתונים מסוג USB Type-C. שאר המפרט צפוי להכיל את פלטפורמת העיבוד Snapdragon 625, זיכרון אחסון בסך 64 או 128 גיגה-בייט וזיכרון בנפח 4GB RAM.

מקורות
GSM Arena
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות