טריילר ל-Rememory: מותחן מד"ב עם פיטר דינקלג' ואנטון ילצ'ין

Lionsgate חשפה טריילר ראשון לסרט מדע בדיוני חדש בכיכובו של פיטר דינקלג' (Peter Dinklage), המוכר בעיקר כטיריון לאניסטר מ"משחקי הכס". הסרט נקרא Rememory, והוא עוסק, כמובן, בזיכרון.

הסרט מספר על ממציא מבריק שבונה מכשיר שמאפשר לנו חוות בצורה מציאותית וחיה את הזכרונות שלנו. אלא שזמן קצר לאחר חשיפת הטכנולוגיה, הממציא, אותו משחק מרטין דונובן (Martin Donovan) מ"אנט-מן" ו"העשב של השכן" נרצח. מותו מסתורי ביותר, ונדמה שהרצח קרה בזמן שהוא הפעיל את המכשיר. דינקלג' משחק בלש בשם סאם בלום, שמחליט לפתור את הרצח לא רק מכיוון שזוהי עבודתו, אלא גם כי הוא מרגיש שהוא חייב לפתור את זה בגלל קשר אישי לממציא. חלק ניכר מהחקירה הוא מנהל דרך המכשיר עצמו, ומוציא לא מעט שלדים מהארון בדרך.

בנוסף, בסרט הופיע גם אנטון ילצ'ין (Anton Yelchin) המנוח, ששיחק את צ'כוב בסרטי "סטארטרק" החדשים. ילצ'ין נהרג בתאונה בביתו ביוני 2016, ו-Rememory הוא אחד מתוך שלושה סרטים שיוצאים השנה בהם הוא הספיק להשתתף לפני מותו.

Rememory לא צפוי לצאת לבתי הקולנוע בתפוצה רחבה, ויצא ישר לשירותי VOD ב-8 בספטמבר. אך לפני כן, הוא יצא באופן בלעדי ל-Google Play ב-24 באוגוסט, מקרה ראשון וייחודי בו סרט נהייה זמין ב-Google Play לפני כל הפצה קולנועית שהיא.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות