בנדא מגנטיק משיקה את רחפן DJI Spark בישראל

רחפן Spark (תמונה: DJI) רחפן Spark (תמונה: DJI)

את סדרת הרחפנים של חברת DJI אין צורך להציג מאחר שמדובר על אחת מהשחקניות המובילות בתחום. החברה, אשר ידועה בעיקר בשל הרחפנים המקצועיים והיקרים שלה, השיקה לפני מספר חודשים רחפן חדש ונגיש יותר בשם DJI SPARK. הרחפן עושה עליה לארץ הקודש בזכות חברת בנדא מגנטיק אשר משיקה כעת את ה-DJI Spark בישראל.

הייחודיות של ה-DJI Spark, טמונה במימדיו הזעירים ומשקלו הקל המאפשרים לשאת אותו כמעט לכל מקום ללא קושי מיוחד. רק כדי לסבר את האוזן, נדגיש כי ה-DJI Spark מגיע במשקל של 300 גרם בלבד בעוד ש”אחיו הגדול”, ה-Mavic Pro, שנחשב גם הוא קומפקטי למדי, בעל משקל של 734 גרם – יותר מפי שתיים.

על אף משקלו הקל, השתדלה חברת DJI לא לגרוע יותר מידי מהיכולות של הרחפן אשר מגיע עם מפרט מכובד למדי. ה-Spark מצויד במצלמה בעלת חיישן 12 מגה-פיקסל, אשר נתמך על ידי מייצב הנע בשני צירים ומסוגלת לצלם וידאו באיכות Full HD 1080p. חברת DJI דאגה לצייד את הרחפן בכל הטכנולוגיות העדכניות ביותר שלה, מה שמאפשר למפעיל לבקש מהרחפן לעקוב אחרי אוביקט מסוים, לצלם תמונת 360 סביב אלמנט בסביבה, לבצע צילום באמצעות מחוות ידיים ועוד מגוון רחב של פעולות צילום.

חברת DJI לא כללה שלט ייעודי בחבילה המקורית, אלא רק בגרסת ה-Combo, מה שמאלץ את המשתמשים להפעיל את הרחפן באמצעות אפליקציית DJI GO בלבד. באפליקציה ניתן לקבל מידע נוסף על מצב הרחפן (סוללה, מיקום וכו’) וכמובן גם לצפות בשידור חי המגיע ממצלמת הרחפן. באמצעות האפליקציה ניתן גם להפעיל מצבי צילום שונים ולבצע שינויים בהגדרת הרחפן.

ה- DJI Spark, יתחיל להימכר בסוף השבוע בישראל במחיר של 2,500 שקלים עבור הגרסה הרגילה הכוללת רחפן, סוללה ומטען, בעוד שגרסת Combo כוללת את כל הפריטים שבחבילה הרגילה וסוללה נוספת, מטען, תיק צד ו- 2 סטים (8) של פרופלורים נוספים – כל זאת עבור 3,500 שקלים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים