הוכרז: Age Of Empires 4 בדרך, צפו בטריילר החשיפה

סדרת משחקי האסטרטגיה האהובים Age of Empires תקבל כותר חדש – כך נחשף בתערוכת Gamescom בגרמניה. המשחק החדש בסדרה יפותח על ידי Relic Entertainment, ויופץ כצפוי על ידי מיקרוסופט. נכון לעת זו נראה כי המשחק יגיע למחשבי Windows 10 בלבד, אולם לא נמסר מתי צפוי המשחק לצאת.

בסמוך להכרזה שודר באירוע טריילר חשיפה. הטריילר לא חושף קטעי משחקיות, אלא מציג שלל של תרבויות, אימפריות שונות מההיסטוריה, וסצנות קרב מפוארות המזכירות ציורי אומנות יותר מאשר משחק מחשב. על כן, יש המשערים כי המשחק לא יתמקד בתקופה מסוימת ויכלול אימפריות מכמה תקופות, ואולי מהמשחקים הקודמים בסדרה.

המשחק מפותח על ידי Relic Entertainment הזכורה לטובה ממשחקים כמו Homeworld ו-Warhammer. לחברה יש ניסיון עשיר בפיתוח משחקי אסטרטגיה, כך שניתן לקוות כי הסדרה תקבל טיפול ראוי בכותר החדש. את המשחק מפיצה מיקרוסופט, המעוניינת לקדם את חנות ה-Windows Store שלה, וכבר אושר כי הדרך היחידה לשחק ב-Age of Empires 4 תהיה על Windows 10.

לצד ההכרזה המרגשת הוצג גם טריילר לחידוש של Age of Empires המקורי, משנת 1997. החידוש יתבצע בדגש על חגיגות ה-20 למשחק המקורי, שהיווה את נקודת הפתיחה של הסדרה האהובה. שמו יהיה Age of Empires Definitive Edition, והוא יכלול עדכונים לגרפיקה, שיפורים קלים למשחקיות, הקלטה מחודשת של פס הקול ושדרוגים נוספים. חידושים ל-Age of Empires 2 ו-3 צפויים להגיע גם הם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות