הוכרז: Samsung Galaxy C8 – מערך הצילום הכפול מבית סמסונג לא פוסח על שוק הביניים

Samsung Galaxy C8 Samsung Galaxy C8

במשך חודשים רבים זכינו לשמוע דיווחים בדבר תוכניותיה של סמסונג להביא אל מגוון סמארטפונים בייצורה מערכי צילום כפולים. דיווחים אלו הגיעו לכדי מימוש כאשר החברה הכריזה בחודש שעבר על ספינת הדגל שהייתה לראשונה להגיע עם מערך שכזה, היא ה-Galaxy Note 8. וכעת, לאחר שהציגה את הדגם השני עם 2 מצלמות בגבו מוקדם יותר החודש, חושפת היצרנית סמארטפון נוסף המציע יכולות אלו, הוא ה-Samsung Galaxy C8.

ה-Galaxy C8 אמנם מצטרף לאחיו בסדרת גלקסי C, אך למעשה מהווה לגרסה הסינית של ה-J7 Plus ובהתאם לכך מציע את אותו מבנה מתכת מלא המתעגל מגבו אל חלקו הקדמי. על גבי מסגרת המכשיר ניתן למצוא צמד כפתורים לוויסות הווליום וכן כפתור נעילה/כיבוי. בחלקו הקדמי של הסמארטפון נמצא צג Super AMOLED בגודל 5.5 אינץ’ וברזולוציית 1080P ומצלמת סלפי קדמית ברזולוציית 16 מגה פיקסל הצמודה לפלאש LED וכפתור בית המתפקד כחיישן ביומטרי לזיהוי טביעת האצבע של המשתמש.

אחד מן האלמנטים החשובים ביותר במכשיר, כאמור, זהו מערך הצילום הכפול שמוטמע בגבו. מערך זה משלב בין שני חיישנים, הראשי מביניהם מגיע ברזולוציית 13 מגה פיקסל עם מפתח צמצם f/1.7 והנותר מציע רזולוציה צנועה של 5 מגה פיקסל עם מפתח צמצם f/1.9. שני אלו מגובים בפלאש LED כפול ומציעים מגוון פיצ’רים, בראשם אפשרות לצילום תמונות עם אפקט “בוקה” המוכר.

Samsung Galaxy C8
Samsung Galaxy C8

מתחת למכסה המנוע מציע הגלקסי C8 את מערכת השבבים Helio P20 ולצידה נמצא 3 או 4 גיגה-בייט RAM, רכיב אחסון פנימי בנפח מירבי של 32 או 64 גיגה-בייט (ניתנים להרחבה) וסוללת 3,000mAh בלתי ניתנת לשליפה שתטען דרך מחבר USB Type-C. המכשיר יריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד 7.1.1 נוגט בשילוב ממשק המשתמש העצמאי של סמסונג.

השוואת מפרטים