-פרסומת-

צילום: Capcom

דיווח: Okami יגיע ל-PS4, Xbox One ולמחשב האישי בגרסת HD חדשה
| יום שני, 11 בספטמבר 2017, 14:23 | משחקים

המשחק האומנותי אוקאמי (Okami) מ-2006 יקבל גרסה מחודשת למחשב האישי, ולקונסולות PlayStation 4 ו-Xbox One. כך עולה מדירוג של המשחק על ידי ועדה קוריאנית לדירוג וסינון של משחקי וידאו. המשחק צפוי להגיע עוד השנה.

אוקאמי הוא משחק יצירתי במיוחד מאת Clover Studio. המשחק מתרחש בתקופת יפן הקלאסית ומשלב מיתוסים ואגדות, וסגנון גרפי ייחודי הנראה כמו ציור מים. סיפור המשחק סובב את אמטרסו (Amaterasu), אלת השמש, שלפי האגדה הצילה את יפן מחשיכה תמידית. האלה התעטפה בדמות של זאב בעל יכולות קסם, שבאו לידי ביטוי במשחק עם “מברשת קסם” – באמצעותה יכלו השחקנים לצייר סימנים שונים ולהפעיל קסמים על העולם האגדי והמרתק.

המשחק שוחרר במקור ל-PlayStation 2 בשנת 2006 והפך לקלאסיקה בין רגע, על רקע ביקורות משבחות. לאחר מכן המשחק הגיע ל-Wii בשנת 2008 וה-PlayStation 3 בשנת 2012. כעת, מסתמן, הגיע זמנו לקפוץ לדור העדכני בגרסת “HD” חדשה (יצויין כי גם גרסת ה-PlayStation 3 התהדרה בתואר “HD”). לשמחת המעריצים, המשחק יגיע גם סוף סוף למחשב האישי.

ההדלפה מגיעה מוועדת דירוגי תוכן בקוריאה, שכנראה נדרשה לדרג את המשחק על סמך חומרים שהוגשו לה. בעוד שהמשחק עוד לא הוכרז רשמית, וועדת הדירוג הקוריאנית ידועה לשמצה בהדלפות טרם המועד, בשל דירוג משחקים בטרם ההכרזה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
רפאל בן-ארי
כתב ומפיק תכני גיימינג יותר מעשור, בעל היכרות עמוקה עם ההיסטוריה של תעשיית המשחקים. בזמנו הפנוי (הנדיר) יוצר מודים ומקדם יוזמות נוספות בתחום הגיימינג בישראל. מעדיף לשחק עם עכבר ומקלדת ויש לו את דיוק ניוקם בחיוג מהיר בנייד.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות