זה קרה: Battlegrounds שובר את שיא כל הזמנים של מספר השחקנים ב-Steam

| יום שני, 18 בספטמבר 2017, 13:47 | משחקים

לאחרונה דיווחנו על כך ש-PlayerUnknown's Battlegrounds, אחד המשחקים הפופולאריים ב-Steam, שובר שיאי שימוש של משחקים פופולאריים ביותר. כעת ניתן להכתיר את PlayerUnknown's Battlegrounds כמשחק הפופולארי ביותר, לאחר ששבר את שיא כל הזמנים של מספר השחקנים המשחקים בו בעת אחת.

לפי ציוץ של מפתחי המשחק, PUBG הגיע ל-1,342,857 שחקנים בו-זמנית, ובכך עקף את השיא הקודם, 1,295,114 שחקנים מחוברים בו-זמנית (הוחזק על ידי DOTA 2). עם זאת, PlayerUnknown's Battlegrounds לא מראה סימני עצירה, והמספרים רק ממשיכים לעלות. המשחק כבר הגדיל את הפער והגיע ללא פחות מ-1,348,374 שחקנים שהתחברו למשחק בו זמנית.

Valve לא מפרסמת את נתוני Steam הרשמיים ביחס למספר השחקנים, אולם יש מי שעוקב אחריהם מבחוץ: האתר Steamcharts. באתר ישנם רישומים עבור משחקים רבים ב-Steam, וביניהם מספר השחקנים כרגע ומספר השחקנים הרב ביותר עבור המשחק. סביר להניח שהנתונים של Steamcharts מעט שונים מהנתונים המדוייקים של Valve, אולם בפער של למעלה מ-50,000 שחקנים לטובת PlayerUnknown's Battlegrounds, המשחק כנראה טיפס למקום הראשון ובפער ניכר.

יש לציין כי השיא של PUBG נקבע בימים האחרונים, ומדי יום נצפים למעלה ממליון שחקנים בשרתי המשחק. מאידך, השיא של DOTA 2 נקבע בשנה שעברה – מדובר על פיק של כל הזמנים, לא על נתוני משחק עדכניים. כיום, ב-DOTA 2 משחקים בדרך כלל כ-750,000 שחקנים בו-זמנית לכל היותר, כך שלמחזיק השיא הקודם אין כרגע סיכוי לחזור לראש המירוץ.

PlayerUnknown's Battlegrounds הוא משחק פעולה בו השחקנים נלחמים זה בזה בזירות ענק. זירות הלחימה מתכווצות כל העת, ודוחפות את השחקנים למרכז האקשן. השחקנים מוצנחים לזירות מהאוויר, ועליהם למצוא כלי נשק, שריון וחפצים תוך כדי נסיון לשרוד ולהפתיע את היריב. המטרה במשחק היא להישאר האחרונים שעומדים על הרגליים, בסגנון Battle Royale (או "משחקי הרעב").

PlayerUnknown's Battlegrounds זמין כעת ב-Steam במצב "גישה מוקדמת" (Early Access) וצפוי להגיע גם ל-Xbox One.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות