פריסת כוחות: Counter-Strike: Global Offensive מגיע לסין כמשחק חינמי

משחק היריות הטקטי Counter-Strike: Global Offensive של Valve הגיע כעת לסין. המודל הכלכלי שנבחר עבור מדינת הענק הוא של Free To Play – סינים שיאשרו את זהותם יוכלו לשחק במשחק הפופולארי בחינם לחלוטין. בכך, Valve מקווה להגביר את אחיזתה בשוק האסייתי ולהחדיר את Counter Strike לקהל עצום בגודלו.

המהלך התאפשר בזכות עסקה שנחתמה עם חברת Perfect World – אחת מחברות המשחקים הגדולות בסין. Perfect World מתמחה במשחקים מקוונים, ובפרט ב-MMO. לאחר ששחררה כמה משחקי MMO בסין, החברה החלה גם לקנות מפתחים מרחבי העולם המתמחים בזירה זו, כמו Cryptic Studios מקליפורניה (City of Heroes).

שחקנים סינים שירצו לקבל גישה ל-CS:GO בחינם נדרשים לספק ל-Perfect World הוכחה לזהותם. השחקנים צריכים ליצור חשבון חדש באתר החברה ולהזין פרטים אישיים כדי לוודא שאכן מדובר בשחקן לגיטימי. שחקנים שרוצים להישאר אנונימיים יכולים פשוט לקנות את המשחק בכסף, אם פרטיותם חשובה להם.

Valve ו-Perfect World יצטרכו להתמודד עם מתחרה רציני: המשחק CrossFire, שבין היתר גם מציע מצבי משחק דומים ל-Counter Strike (ויש שיגידו דומים באופן חשוד). המשחק פופולארי ביותר באסיה, ובין היתר בסין, עם כ-8 מליון שחקנים פעילים. ב-2016 הכניס CrossFire למפתחיו 6.8 מליארד דולרים. כעת ברור מדוע Valve לוטשת עיניה לשוק הסיני, אך לא בטוח שהסינים ימהרו לעזוב את המשחק שהם כבר מכירים.

על מנת להתחרות ב-CrossFire, דיווחה Valve על שורת תמריצים והטבות לשחקנים הסינים. שרתים עבור המשחק הוקמו בסין, על מנת להבטיח פינג נמוך לשחקנים (תגובה מהירה מהשרת). בין אם הסינים השיגו את המשחק בחינם או בתשלום, הם יקבלו מעמד פרימיום (Prime), שמקנה להם גישה למשחקי Prime ב-CS:GO. בנוסף, שחקנים שיירשמו בחודש הראשון יקבלו בחינם כמה צ'ופרים קטנים במשחק (כמו גרפיטי ושתי מדבקות לנשק) שיגיעו למערב רק בחודש הבא, בתשלום.

מקורות
Twinfinite
VG247
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות