הפסיד בקרב: Battleborn כבר לא יקבל עדכונים, גירבוקס עוברת לפרויקטים אחרים

חברת Gearbox הודיעה ש-Battleborn עומד לפני הפסקה מוחלטת של עדכונים, ושהיא בפועל תפסיק לתמוך בו כמעט לחלוטין. המשחק המשלב בין יריות מגוף ראשון וגיבורי MOBA יקבל עוד מספר עדכונים בעונת הסתיו הנוכחית, אך אחריה צוות הפיתוח שלו יעבור לפרויקט אחר, ככל הנראה Borderlands 3.

Battleborn יצא במאי 2016, מספר שבועות לפני צאתו של Overwatch של Blizzard. בפועל אלה שני משחקים שונים מאד, אבל יש ביניהם דמיון במספר מישורים עיקריים, ו-Overwatch השתלט על רוב קהל השחקנים של Battleborn עוד לפני שהוא יצא. כאשר סיקרנו את המשחק בשבוע הראשון לצאתו, למשל, היה כבר קשה מאד למצוא שחקנים לשחק איתם ברשת, לפחות ב-Xbox One.

הצצה לאחור

Gearbox ניסתה להגדיל את קהל השחקנים בכל מיני דרכים. הכתובת כבר היתה על הקיר כאשר זמן קצר לאחר ההשקה, Battleborn החל להמכר בהנחות משמעותיות של עשרות אחוזים. המהלך הקיצוני ביותר נעשה ביוני האחרון, כאשר המשחק עבר לבסיס חינמי עם מספר אלמנטים בתשלום. לא ברור אם זה היה עוזר אי פעם למשחק, אך בשלב הזה זה בבירור היה מאוחר מדי.

רנדי ורנל (Randy Varnell), המנהל האומנותי של המשחק, מתעקש שהמשחק לא הולך לשום מקום: הוא אמנם לא יקבל עדכונים, אך השרתים שלו ימשיכו לעבוד. הקהילה הקיימת תוכל להמשיך לשחק בו, אבל תוכן חדש כמו מפות ודמויות נוספות הם כבר לא יקבלו.

"למרות שאני מצטער שהזמן שלי עם Battleborn מתקרב לקיצו", אומר ורנל, "אני שמח להכריז שאני אשחק תפקיד מרכזי במשחק מצופה שעדיין לא הוכרז, ואני בטוח שתשמעו ממני עוד בעתיד המשחקים של Gearbox". אותו משחק מסתורי שלא הוכרז הוא, כאמור, Borderlands 3 ככל הנראה, כך שלמעריצי Gearbox יש עוד למה לצפות.

מקורות
EuroGamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות