הוכרזו: Google Home Mini ו-Home Max – עם Google Assistant בפנים

משפחת ה-Google Home (תמונה: גוגל) משפחת ה-Google Home (תמונה: גוגל)

באירוע המפתחים הקודם של גוגל הציגה החברה לעולם את הבשורה שלה בעולם הרמקולים החכמים כאשר חשפה את Google Home, רמקול קומפקטי המשלב את העוזרת הקולית Google Assistant. באירוע החומרה שהתקיים אתמול (ד’) צירפה החברה שני דגמים חדשים למשפחת ה-Home שלה.

המכשיר הראשון שהציגה החברה הוא Google Home Mini, גרסה מוקטנת של רמקול ה-Google Home. ה-Mini מגיע באריזה קטנה וקומפקטית יותר ובעיצוב של דיסקית נפוחה במעט ועתיד להגיע בשלושה צבעים: כתום, שחור ואפור. ה-Home Mini מכוסה כולו בבד וכולל נורות LED המספקות חיווי למשתמש במצבים שונים. ה-Mini עתיד להימכר בעלות של 49 דולר ולהתחרות ב-Echo Dot מבית אמזון. חשוב להדגיש, גם אם זה ברור מאליו, כי מתוקף היותו רמקול חכם, ה-Mini מאפשר אינטראקציה עם העוזרת האישית של גוגל, ה-Google Asisstent.

הרמקול החכם השני שגוגל חשפה אמש באירוע הוא Google Home Max – המענה של ענקית החיפוש ל-HomePod של אפל. ה-Max הוא כבר רמקול לכל דבר עניין ומגיע עם שני וופרים בגודל של 4.5 אינץ’ ומערך מיקרופונים איכותיים המסוגלים לקלוט את דיבור המשתמש גם בזמן שמוזיקה מתנגנת ברקע. הייחודיות של ה-Max טמונה גם בטכנולוגיה הרבה שגוגל כללה בו והיכולת שלו להתאים את עצמו לסביבה בה הוא נמצא.

גוגל חשפה טכנולוגיה חדשה בשם Smart Sound המאפשרת לרמקול ללמוד את הסביבה בה הוא נמצא ולהתאים את הסאונד שלו בהתאם באמצעות אלגורתמים מעולם למידת המכונה (Machine learning). כך למשל, אם ה-Home Max יוצב בפינת החדר בין קירות עם החזרי סאונד משמעותיים, הוא יידע לכוונן את עצמו  בצורה אוטונומית ולהפיק את הצלילים המתאימים ביותר למיקומו במרחב. גוגל אף ציינה כי ה-Max עתיד ללמוד את העדפות המשתמש ולהגביר או להנמיך את עוצמת השמע בהתאם לסיטואציות שונות במהלך היום.

ה-Google Home Max מכוסה גם הוא בבד שמתחתיו ישנן מספר נורות LED. את ה-Max ניתן להשכיב בצורה אופקית או להעמיד בצורה אנכית וזאת הודות למעמד מגנטי המצורף לערכה שמאפשר לבצע שינוי שכזה ללא קושי. הרמקול החכם החדש עתיד להתחיל להימכר בדצמבר בעלות של 399 דולר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים